דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה עושים היום שחקני המפץ הגדול?

מה עושים היום שחקני המפץ הגדול?

מה עושים היום שחקני המפץ הגדול?

תיאוריית השחקנים של המפץ הגדול

The Big Bang Theory היה קומדיית סיטקום פופולרית ששודרה בין השנים 2007 ל-2019. התוכנית זכתה להצלחה גדולה, והיא עשתה כוכבים מהקאסט הראשי שלה. התוכנית הייתה על קבוצת חברים חנונים שגרה בפסדינה, קליפורניה. התוכנית הייתה אהובה על המעריצים בגלל ההומור שלה והרגעים מחממי הלב שלה. אבל מה עושים היום שחקני המפץ הגדול? בואו נסתכל.

ג'וני גלצקי

ג'וני גלצקי גילם את לאונרד הופשטדטר, הדמות הראשית של התוכנית. לאונרד היה פיזיקאי שהיה מאוהב בשכנתו, פני. לאחר סיום התוכנית, גלצקי המשיך לככב בסדרת נטפליקס "הדיילת". הוא גם כיכב בסרט The Christmas Chronicles 2. הוא זכה במספר פרסים, כולל פרס הטלוויזיה של מבקרים לשחקן הטוב ביותר בסדרה קומית.

ג'ים פרסונס

ג'ים פרסונס גילם את שלדון קופר, הגאון האקסצנטרי של הקבוצה. לאחר שההצגה הסתיימה, פרסונס המשיך לככב במחזה "מעשה אלוהים" בברודווי. הוא גם שיחק בסרט מרושע במיוחד, מרושע ומזעזע ושפל. הוא זכה בארבעה פרסי אמי על תפקידו בתיאוריית המפץ הגדול. הוא גם זכה בפרס גלובוס הזהב לשחקן הטוב ביותר בסדרת טלוויזיה.

קיילי קווקו

קיילי קואוקו גילמה את פני, מושא האהבה של לאונרד. לאחר סיום התוכנית, קואוקו המשיך לככב בסדרת HBO Max The Flight Attendant. היא גם שיחקה בסרט "צלצול החתונה". היא זכתה במספר פרסים, כולל פרס בחירת הטלוויזיה של המבקרים לשחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית.

סיימון הלברג

סיימון הלברג גילם את הווארד וולוביץ', המהנדס של הקבוצה. לאחר סיום התוכנית, המשיך הלברג לככב בסדרת נטפליקס Space Force. הוא גם שיחק בסרט פלורנס פוסטר ג'נקינס. הוא זכה במספר פרסים, כולל פרס הטלוויזיה של מבקרים לשחקן המשנה הטוב ביותר בסדרה קומית.

קונל נייאר

קונאל נייאר גילם את ראג' קוטרפאלי, האסטרופיזיקאי של הקבוצה. לאחר סיום התוכנית, Nayyar המשיך לככב בסדרת Netflix Never Have I Ever. הוא גם שיחק בסרט "סיבוב ההופעות העולמי של טרולים". הוא זכה במספר פרסים, כולל פרס הטלוויזיה של מבקרים לשחקן המשנה הטוב ביותר בסדרה קומית.

השוואה מהירה

שַׂחְקָן אופי פרויקטים אחרונים פרסים
ג'וני גלצקי לאונרד הופשטדר הדיילת, The Christmas Chronicles 2 פרס הטלוויזיה של המבקרים לשחקן הטוב ביותר בסדרה קומית
ג'ים פרסונס שלדון קופר מעשה אלוהים, מרושע ביותר, מרושע ומזעזע ושפל ארבעה פרסי אמי, פרס גלובוס הזהב לשחקן הטוב ביותר בסדרת טלוויזיה
קיילי קווקו פֶּנִי הדיילת, מצלצלת החתונה פרס הטלוויזיה של המבקרים לשחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית
סיימון הלברג הווארד וולוביץ כוח החלל, פלורנס פוסטר ג'נקינס פרס הטלוויזיה של Critics' Choice לשחקן המשנה הטוב ביותר בסדרה קומית
קונל נייאר ראג' קוטרפאלי Never Have I Ever, סיור עולמי של טרולים פרס הטלוויזיה של Critics' Choice לשחקן המשנה הטוב ביותר בסדרה קומית

תיאוריית המפץ הגדול זכתה להצלחה גדולה, והיא עשתה כוכבים מהקאסט הראשי שלה. התוכנית הייתה אהובה על המעריצים בגלל ההומור שלה והרגעים מחממי הלב שלה. אבל מה עושים היום שחקני המפץ הגדול? כפי שאתה יכול לראות, כולם המשיכו לקריירה מצליחה בקולנוע ובטלוויזיה. הם גם זכו במספר פרסים על עבודתם בתוכנית.

שאלות ותשובות

באילו פרויקטים נוספים היו השחקנים של תיאוריית המפץ הגדול?

השחקנים של תיאוריית המפץ הגדול המשיכו כולם לככב בפרויקטים אחרים. ג'וני גלצקי שיחק בסדרת נטפליקס "הדיילת" ובסרט The Christmas Chronicles 2. ג'ים פרסונס כיכב במחזה "An Act of God" בברודווי ובסרט Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile. קיילי קואוקו כיכבה בסדרת HBO Max "הדיילת" ובסרט "צלצול החתונה". סיימון הלברג כיכב בסדרת נטפליקס Space Force ובסרט פלורנס פוסטר ג'נקינס. קונאל נאיאר כיכב בסדרה של נטפליקס Never Have I Ever ובסרט ה-Trolls World Tour.

באילו פרסים זכו השחקנים בתיאוריית המפץ הגדול?

השחקנים של תיאוריית המפץ הגדול זכו כולם במספר פרסים על עבודתם בתוכנית. ג'ים פרסונס זכה בארבעה פרסי אמי על תפקידו בתיאוריית המפץ הגדול. הוא גם זכה בפרס גלובוס הזהב לשחקן הטוב ביותר בסדרת טלוויזיה. קיילי קואוקו זכתה בפרס הטלוויזיה של המבקרים לשחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית. ג'וני גלצקי, סיימון הלברג וקונאל נאיאר זכו כולם בפרסי הטלוויזיה של המבקרים לשחקן/שחקנית הטובים ביותר בסדרה קומית.

האם השחקנים של תיאוריית המפץ הגדול עדיין חברים?

כן, השחקנים של תיאוריית המפץ הגדול עדיין חברים. כולם שמרו על קשר מאז שהסתיימה התוכנית, וכולם הביעו את אהבתם והערצתם זה לזה. כולם גם המשיכו לככב בפרויקטים אחרים יחד, כמו הדיילת.

תיאוריית המפץ הגדול זכתה להצלחה גדולה, והיא עשתה כוכבים מהקאסט הראשי שלה. התוכנית הייתה אהובה על המעריצים בגלל ההומור שלה והרגעים מחממי הלב שלה. אבל מה עושים היום שחקני המפץ הגדול? כפי שאתה יכול לראות, כולם המשיכו לקריירה מצליחה בקולנוע ובטלוויזיה. הם גם זכו במספר פרסים על עבודתם בתוכנית. ברור שהשחקנים של תיאוריית המפץ הגדול עדיין חזקים, והם בטוח ימשיכו לבדר אותנו עוד שנים רבות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן