דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות עם הרבה שיער בכלב

מה לעשות עם הרבה שיער בכלב

מה לעשות עם הרבה שיער בכלב

מה לעשות עם הרבה שיער בכלב

יש לך חבר פרוותי שמשיל הרבה? זה יכול להיות אתגר לשמור על הבית שלך נקי ומסודר כאשר הגור שלך משאיר שובל של שיער בכל מקום. אבל אל דאגה, יש כמה צעדים פשוטים שתוכל לנקוט כדי לנהל את השיער ולשמור על מראה הבית שלך נהדר.

צחצח את הכלב שלך באופן קבוע

הדרך הטובה ביותר לנהל את הנשירה של הגור שלך היא לצחצח אותם באופן קבוע. זה יעזור להסיר את השיער המת ולהפחית את כמות השיער שמגיעה לביתך. זוהי גם דרך מצוינת ליצור קשר עם הגור שלך ולשמור על מראה הפרווה שלו בריא.

שואב אבק באופן קבוע

שאיבת אבק באופן קבוע היא חובה אם יש לך גור שמשיל הרבה. שאיבת אבק תעזור להסיר את השיער משטיחים, רהיטים ומשטחים אחרים. הקפד להשתמש בוואקום עם מסנן HEPA כדי לעזור להפחית את כמות שיער חיית המחמד באוויר.

לרחוץ את הכלב שלך

רחצה של הגור בקביעות יכול לעזור להפחית את כמות השיער שהוא משיל. הקפידו להשתמש בשמפו המיועד במיוחד לכלבים והימנעו משימוש בשמפו אנושי מכיוון שזה עלול לייבש את עורם.

השתמש בכלי ניקוי נשירה

כלי ניקוי נשירה תוכננו במיוחד כדי לעזור להסיר את השיער המת ממעילו של הגור שלך. ניתן להשתמש בכלים אלה בשילוב עם צחצוח רגיל כדי לעזור להפחית את כמות השיער שהגור שלך משיל.

שמור על טיפוח הכלב שלך

טיפוח סדיר חשוב לכל הכלבים, אך חשוב במיוחד לגורים שמשילים הרבה. הקפידו לגזוז את הציפורניים, לצחצח שיניים ולשמור על פרווה נקייה ובריא.

השוואה מהירה

שיטה יתרונות
הַברָשָׁה מסיר שיער מת ונקשר עם גור
שואב אבק מסיר שיער משטיחים ורהיטים
רַחְצָה מפחית את כמות השיער
כלי לניקוי נשירה עוזר להסיר שיער מת
טיפוח שומר על הפרווה של הגור נקי ובריא

טיפול בגור שמשיל הרבה יכול להיות אתגר, אבל זה לא חייב להיות. על ידי ביצוע השלבים הפשוטים הללו, תוכל לשמור על מעילו של הגור בריא ועל ביתך נקי ומסודר. אם אתה מחפש עוד טיפים ועצות כיצד לנהל את הנשירה של הגור שלך, עיין בסרטון זה למידע נוסף.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן