דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות עם גליטר שלא מפסיק ליפול

מה לעשות עם גליטר שלא מפסיק ליפול

מה לעשות עם גליטר שלא מפסיק ליפול

מה לעשות עם גליטר שלא מפסיק ליפול

נצנצים הם דרך מהנה וחגיגית לקשט לכל אירוע, אבל זה יכול להיות סיוט לנקות. בין אם אתם עורכים מסיבה, מכינים פרויקט יצירה או סתם מנסים להפוך את הבית שלכם לקצת יותר נוצץ, נצנצים יכולים להיות תוספת נהדרת. אבל מה עושים כשהנצנצים פשוט לא מפסיקים ליפול? הנה כמה טיפים להתמודדות עם נצנצים שלא יפסיקו ליפול.

1. שאבו אותו

הדבר הראשון שכדאי לעשות כשמתעסקים עם נצנצים שלא מפסיקים ליפול הוא לשאוב אותו. שאיבת אבק היא הדרך המהירה והקלה ביותר להיפטר מהנוצצים, והיא גם היעילה ביותר. הקפד להשתמש בוואקום עם מסנן HEPA, שכן זה יעזור ללכוד את החלקיקים הקטנים ביותר של נצנצים.

2. השתמש ברולר מוך

אם אין לך שואב בהישג יד, רולר מוך יכול להיות חלופה מצוינת. גלילי מוך נועדו לאסוף חלקיקים קטנים של אבק ופסולת, והם עובדים נהדרים גם עבור נצנצים. פשוט גלגל את גלגלת המוך על האזור בו נופל הנצנצים והוא אמור לאסוף את רובו.

3. השתמש בטייפ

דרך מצוינת נוספת להיפטר מנצנצים שלא יפסיקו ליפול היא להשתמש בטייפ. אתה יכול להשתמש בכל סוג של סרט, אבל נייר דבק או נייר דבק עובדים הכי טוב. פשוט הנח את הסרט על האזור בו נופל הנצנצים והוא אמור לקלוט את רובו.

4. השתמשו במחבת ומברשת

אם אין לך רולר ואקום או מוך בהישג יד, אתה יכול להשתמש במחבת אבק ומברשת כדי להיפטר מהנוצץ. פשוט טאטא את הנצנצים למחבת ואז השלך אותו.

מניעת נפילה של נצנצים

עכשיו כשאתם יודעים מה לעשות עם נצנצים שלא יפסיקו ליפול, בואו נדבר על איך למנוע את זה מלכתחילה. הנה כמה טיפים לשמירה על נצנצים מלהגיע לכל מקום.

1. השתמש בדבק

אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע מנצנצים ליפול היא להשתמש בדבק. פשוט מרחי שכבה דקה של דבק על האזור שבו את רוצה שהנוצץ יישאר ואז פזרו את הנצנצים מלמעלה. הדבק יעזור לשמור על הנצנצים במקום ולמנוע את נפילתו.

2. השתמש באיטום

אם אתה משתמש בגליטר בפרויקט יצירה או בפריט דקורטיבי, אתה יכול להשתמש באיטום כדי לשמור על הנצנצים במקום. חומרי איטום נועדו לשמור על לחות בחוץ ויעזרו למנוע מהנוצץ ליפול.

3. השתמשו בספריי גליטר

דרך מצוינת נוספת למנוע מנצנצים ליפול היא להשתמש בספריי נצנצים. ספריי נצנצים נועדו לעזור לשמור על הנצנצים במקום ולמנוע ממנו ליפול. פשוט רססו את הנצנצים על האזור שבו תרצו שהוא יישאר והוא צריך להישאר במקום.

4. השתמשו בדבק גליטר

לבסוף, אתה יכול להשתמש בדבק נצנצים כדי לשמור על הנצנצים במקום. דבקי נצנצים נועדו לשמור על הנצנצים לא ליפול והם מצוינים עבור פרויקטים של יצירה ופריטים דקורטיביים.

סיכום

נצנצים יכולים להיות דרך מצוינת להוסיף קצת ברק וברק לכל אירוע, אבל זה יכול להיות גם סיוט לנקות. בעזרת הטיפים שלמעלה תוכלו ללמוד מה לעשות עם נצנצים שלא יפסיקו ליפול וכיצד למנוע ממנו להגיע לכל מקום. לטיפים וטריקים נוספים כיצד להשתמש בגליטר, בדוק את הסרטון הזה . לסיכום, נצנצים יכולים להיות דרך מצוינת לקשט לכל אירוע, אבל זה יכול להיות סיוט לנקות. כדי להתמודד עם נצנצים שלא מפסיקים ליפול, שאבו אותו, השתמשו ברולר מוך, השתמשו בסרט או השתמשו במחבת ומברשת. כדי למנוע נפילה של נצנצים, השתמשו בדבק, חומר איטום, ספריי נצנצים או דבק נצנצים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן