דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה אתה עושה כדי לראות את תמונות התצוגה המקדימה?

מה אתה עושה כדי לראות את תמונות התצוגה המקדימה?

מה אתה עושה כדי לראות את תמונות התצוגה המקדימה?

מהן תמונות תצוגה מקדימה?

תמונות תצוגה מקדימה הן גרסאות קטנות של תמונות גדולות יותר המשמשות כדי לתת לצופים מבט מהיר על איך נראית התמונה המלאה. ניתן למצוא תמונות תצוגה מקדימה באתרי אינטרנט, במיילים ואפילו במדיה חברתית. הם משמשים לעתים קרובות כדי לתת לצופים מושג מהיר על איך נראית התמונה המלאה לפני שהם לוחצים עליה כדי לצפות בגרסה המלאה.

כיצד להציג תמונות תצוגה מקדימה

הצגת תמונות תצוגה מקדימה היא קלה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא ללחוץ על תמונת התצוגה המקדימה והיא תפתח את הגרסה המלאה של התמונה. בהתאם לאתר או לאפליקציה שבה אתה משתמש, תמונת התצוגה המקדימה עשויה להיפתח בחלון או בכרטיסייה חדשה, או שהיא עשויה להיפתח באותו חלון או כרטיסייה.

היכן למצוא תמונות תצוגה מקדימה

ניתן למצוא תמונות תצוגה מקדימה באתרים רבים, כולל מנועי חיפוש, אתרי מדיה חברתית ואתרי שיתוף תמונות. ניתן למצוא אותם גם במיילים ובאפליקציות מקוונות אחרות.

מנועי חיפוש

מנועי חיפוש כגון גוגל ובינג מציגים לעתים קרובות תמונות תצוגה מקדימה כאשר אתה מחפש משהו. תמונות תצוגה מקדימה אלו יכולות לתת לך מושג מהיר על איך נראית התמונה המלאה לפני שתלחץ עליה כדי לצפות בגרסה המלאה.

אתרי מדיה חברתית

אתרי מדיה חברתית כגון פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם מציגים לעתים קרובות תמונות תצוגה מקדימה כאשר אתה צופה בפוסטים או תמונות. תמונות תצוגה מקדימה אלו יכולות לתת לך מושג מהיר על איך נראית התמונה המלאה לפני שתלחץ עליה כדי לצפות בגרסה המלאה.

אתרי שיתוף תמונות

אתרי שיתוף תמונות כגון Flickr ו-Imgur מציגים לעתים קרובות תמונות תצוגה מקדימה כאשר אתה צופה בתמונות. תמונות תצוגה מקדימה אלו יכולות לתת לך מושג מהיר על איך נראית התמונה המלאה לפני שתלחץ עליה כדי לצפות בגרסה המלאה.

אימיילים

הודעות דוא"ל מכילות לרוב תמונות תצוגה מקדימה שיכולות לתת לך מושג מהיר על איך נראית התמונה המלאה לפני שאתה לוחץ עליה כדי לראות את הגרסה המלאה.

סיכום

תמונות תצוגה מקדימה הן גרסאות קטנות של תמונות גדולות יותר המשמשות כדי לתת לצופים מבט מהיר על איך נראית התמונה המלאה. ניתן למצוא תמונות תצוגה מקדימה באתרי אינטרנט, במיילים ואפילו במדיה חברתית. הצגת תמונות תצוגה מקדימה היא קלה, כל מה שאתה צריך לעשות הוא ללחוץ על תמונת התצוגה המקדימה והיא תפתח את הגרסה המלאה של התמונה. כדי למצוא תמונות תצוגה מקדימה, אתה יכול לחפש במנועי חיפוש, להציג פוסטים או תמונות באתרי מדיה חברתית, להציג תמונות באתרי שיתוף תמונות או להציג תמונות במיילים. למידע נוסף על תמונות תצוגה מקדימה, בקר ב-YouTube ומצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן