דף הבית » TOP10 » תהליך מיחזור בקבוקים – כיצד למחזר בקבוקי פלסטיק

תהליך מיחזור בקבוקים – כיצד למחזר בקבוקי פלסטיק

2023-03-31 00:15:00+02:00

מהו מיחזור בקבוקים?

מיחזור בקבוקים הוא תהליך של שחזור בקבוקי פלסטיק ריקים ומכלים אחרים לשימוש חוזר או למיחזור למוצרים חדשים. בקבוקי פלסטיק הם אחד מסוגי הפסולת הנפוצים ביותר שניתן למחזר. מיחזור בקבוקי פלסטיק עוזר להפחית את כמות פסולת הפלסטיק שמגיעה למזבלות ולאוקיינוסים.

איך עובד מיחזור בקבוקים?

תהליך מיחזור הבקבוקים מתחיל במיון. בקבוקי פלסטיק ריקים ממוינים לפי סוג וצבע. לאחר מכן הבקבוקים נמעכים ונשטפים כדי להסיר לכלוך או פסולת. לאחר מכן מגרסים את הבקבוקים לחתיכות קטנות ומומסים לכדורים. הכדורים משמשים לאחר מכן ליצירת מוצרים חדשים כגון בקבוקי פלסטיק, מיכלים ופריטים אחרים.

מה קורה לבקבוקים ממוחזרים?

בקבוקים ממוחזרים משמשים ליצירת מגוון מוצרים חדשים. המוצרים הנפוצים ביותר המיוצרים מבקבוקים ממוחזרים הם בקבוקי פלסטיק, מיכלים ופריטים אחרים. בקבוקים ממוחזרים יכולים לשמש גם ליצירת פריטים כמו רהיטים, שטיחים ובגדים.

כיצד נוכל להפחית את פסולת הפלסטיק?

צמצום פסולת הפלסטיק חיוני לשמירה על הסביבה. ישנן מספר דרכים לצמצם את פסולת הפלסטיק, כגון שימוש במיכלים לשימוש חוזר, הימנעות מפלסטיק חד פעמי ומיחזור בקבוקי פלסטיק. בנוסף, הפחתת כמות אריזות הפלסטיק המשמשות בעת רכישת מוצרים יכולה לסייע בהפחתת פסולת הפלסטיק. למידע נוסף על תהליך מיחזור הבקבוקים ב-YouTube.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן