דף הבית » הכי פופולרי » תהליך השתלת שיער – מה שאתה צריך לדעת

תהליך השתלת שיער – מה שאתה צריך לדעת

2023-03-02 01:03:00+02:00

מהי השתלת שיער?

השתלת שיער היא הליך כירורגי הכולל לקיחת שיער מחלק אחד של הקרקפת והשתלתו לחלק אחר של הקרקפת. הליך זה משמש לטיפול בנשירת שיער, התקרחות ושיער דליל. השיער המושתל יצמח באותו אופן כמו השיער המקורי, והוא יהיה קבוע. ניתן להשתמש בהשתלת שיער כדי להחזיר שיער לאזורים בקרקפת שהיו קרחים במשך שנים רבות.

סוגי השתלות שיער

ישנם שני סוגים עיקריים של השתלת שיער: השתלת יחידת זקיקים (FUT) ו-FUE. FUT כולל הסרת רצועת קרקפת מהחלק האחורי של הראש ולאחר מכן השתלת הזקיקים מאותה רצועה לאזור המקריח. FUE כולל הסרת זקיקים בודדים מהחלק האחורי של הראש והשתלתם לאזור המקריח. שני ההליכים יעילים, אבל FUE פחות פולשני ויש לו זמן החלמה קצר יותר.

למה לצפות במהלך השתלת שיער

לפני ההליך, הרופא יבדוק את הקרקפת ויצלם תמונות לתיעוד ההתקדמות. במהלך ההליך, הרופא ישתמש בחומר הרדמה מקומי כדי להקהות את האזור. לאחר מכן, הרופא יסיר את שיער התורם מהחלק האחורי של הראש וישתיל אותו לאזור המקריח. ההליך אורך בדרך כלל מספר שעות, ויתכן והמטופל יצטרך לקחת כמה ימי חופש מהעבודה כדי להתאושש.

סיכונים וסיבוכים של השתלת שיער

השתלת שיער היא בדרך כלל הליך בטוח, אך ישנם כמה סיכונים וסיבוכים שעלולים להתרחש. אלה כוללים זיהום, דימום, צלקות ונזק עצבי. חשוב לדון בכל סיכונים וסיבוכים אפשריים עם הרופא לפני ההליך.

עלות השתלת שיער

עלות השתלת שיער משתנה בהתאם לסוג ההליך ומספר השתלות הדרושות. בדרך כלל, העלות נעה בין $3,000 ל-$15,000. חשוב לדון בעלות עם הרופא לפני ההליך.

טבלת השתלות שיער

סוג השתלת שיער תיאור
השתלת יחידת זקיקים (FUT) הסרת רצועת קרקפת מהחלק האחורי של הראש ולאחר מכן השתלת הזקיקים מאותה רצועה לאזור המקריח.
חילוץ יחידה פוליקולרית (FUE) הסרת זקיקים בודדים מהחלק האחורי של הראש והשתלתם לאזור המקריח.

למידע נוסף על השתלת שיער, צפו בסרטון זה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן