דף הבית » לא ידעתי » תהליך השתלת שיניים – מה שאתה צריך לדעת

תהליך השתלת שיניים – מה שאתה צריך לדעת

2023-03-26 12:15:00+02:00

מהו השתלת שיניים?

שתל דנטלי הוא עמוד טיטניום המונח בניתוח לתוך עצם הלסת כדי להחליף שן חסרה. העמוד משמש כעוגן לשן חלופי, גשר או תותבת. שתלים דנטליים הם דרך מצוינת להחזיר את החיוך שלך ולשפר את בריאות הפה שלך.

תהליך השתלת שיניים

תהליך השתלת השיניים נמשך בדרך כלל מספר חודשים. זה מתחיל בהתייעצות עם רופא השיניים שלך כדי לקבוע אם אתה מועמד טוב להשתלת שיניים. במהלך הייעוץ, רופא השיניים שלך יצלם צילומי רנטגן וטביעות של הפה שלך כדי לתכנן את מיקום השתל. לאחר הנחת השתל, הוא יצטרך להחלים ולהשתלב עם עצם הלסת לפני שניתן יהיה לחבר את השן החלופית.

שלב 1: ייעוץ

במהלך הייעוץ, רופא השיניים שלך יעריך את בריאות הפה שלך וידון באפשרויות הטיפול שלך. הם גם יבצעו צילומי רנטגן וטביעות של הפה שלך כדי לתכנן את מיקום השתל. רופא השיניים שלך ידון גם בעלות ההליך ובכל סיכונים או סיבוכים אפשריים.

שלב 2: הנחת השתל

לאחר הנחת השתל, הוא יצטרך להחלים ולהשתלב עם עצם הלסת. תהליך זה יכול להימשך מספר חודשים. במהלך תקופה זו, רופא השיניים שלך עשוי להמליץ על החלפת שן זמנית כדי לשפר את החיוך שלך.

שלב 3: הצמדת השן החלופית

לאחר שהשתל החלים והשתלב עם עצם הלסת, רופא השיניים שלך יצמיד את השן החלופית. תהליך זה לוקח בדרך כלל ביקור אחד עד שניים. השן החלופית תעשה בהתאמה אישית לשיניים הטבעיות שלך.

שלב 4: טיפול מעקב

לאחר שהשתל מותקן, רופא השיניים שלך ימליץ על ביקורי מעקב קבועים כדי לפקח על השתל ולוודא שהוא פועל כראוי. חשוב לשמור על היגיינת הפה ולהשתתף בבדיקות שיניים קבועות כדי לוודא שהשתל בריא.

שלב תיאור
יִעוּץ להעריך את בריאות הפה ולדון באפשרויות הטיפול
מיקום השתל השתל צריך להחלים ולהשתלב עם עצם הלסת
הצמדת השן החלופית מצורפת שן חלופית בהתאמה אישית
טיפול מעקב ביקורי מעקב קבועים למעקב אחר השתל

השתלת שיניים היא דרך מצוינת להחליף שיניים חסרות ולהחזיר את החיוך שלך. אם אתה שוקל השתלת שיניים, חשוב לדון בהליך עם רופא השיניים שלך כדי לקבוע אם זו האפשרות הנכונה עבורך. למידע נוסף, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן