דף הבית » אנציקלופדיה » תהליך הפלה עם גלולות – מה שאתה צריך לדעת

תהליך הפלה עם גלולות – מה שאתה צריך לדעת

2023-02-27 23:32:00+02:00

מהי הפלה עם גלולות?

הפלה עם גלולות היא דרך בטוחה ויעילה לסיים הריון. זה ידוע גם בשם הפלה תרופתית או גלולת הפלה. זהו תהליך דו-שלבי הכולל נטילת שתי תרופות שונות. התרופה הראשונה, מיפריסטון, חוסמת את הורמון הפרוגסטרון, הדרוש להמשך ההריון. התרופה השנייה, מיסופרוסטול, גורמת לרחם להתכווץ ולהתרוקן. הפלה עם גלולות זמינה עד 10 שבועות לאחר היום הראשון של הווסת האחרונה שלך. זוהי דרך בטוחה ויעילה לסיים הריון. זוהי גם אופציה פרטית ונוחה, שכן ניתן לעשות זאת בנוחות של ביתכם.

למה לצפות במהלך תהליך הפלה עם גלולות

תהליך ההפלה עם גלולות אורך בדרך כלל יומיים. ביום הראשון, תיקח את התרופה הראשונה, מיפריסטון. תרופה זו חוסמת את הורמון הפרוגסטרון, הדרוש להמשך ההריון. אתה עלול לחוות התכווצויות ודימום לאחר נטילת התרופה. ביום השני, תיקח את התרופה השנייה, מיסופרוסטול. תרופה זו גורמת לרחם להתכווץ ולהתרוקן. אתה עלול לחוות יותר התכווצויות ודימום לאחר נטילת התרופה. ההתכווצויות והדימום יכולים להיות דומים לתקופה כבדה.

למה לצפות לאחר תהליך הפלה עם גלולות

לאחר תהליך ההפלה עם גלולות, אתה עלול לחוות התכווצויות ודימום עד שבועיים. אתה עלול גם לחוות בחילה, הקאות, שלשולים ועייפות. חשוב לנוח ולהירגע בזמן הזה. חשוב גם לעקוב עם הרופא שלך לאחר תהליך ההפלה עם גלולות. הם יוכלו לבדוק שההפלה הצליחה ושאת נרפאת כמו שצריך.

כיצד לגשת להפלה באמצעות גלולות

הפלה באמצעות גלולות זמינה במדינות רבות ברחבי העולם. במדינות מסוימות, הוא זמין ללא מרשם, בעוד שבאחרות הוא זמין רק עם מרשם. חשוב לבדוק את החוקים במדינה שלך לפני גישה להפלה עם גלולות. במדינות מסוימות, ניתן לגשת להפלה באמצעות גלולות באינטרנט. חשוב לוודא שהאתר בעל מוניטין ושהתרופות בטוחות ויעילות.

סיכום

הפלה עם גלולות היא דרך בטוחה ויעילה לסיים הריון. זוהי אופציה פרטית ונוחה, שכן ניתן לעשות זאת בנוחות של ביתכם. חשוב לעקוב עם הרופא שלך לאחר תהליך ההפלה עם גלולות כדי לוודא שההפלה הצליחה ושאתה מתרפא כראוי. למידע נוסף על הפלה עם גלולות, בדוק את החיפוש הזה ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן