דף הבית » המלצת הצוות » תהליך הנפקת דרכון פורטוגלי

תהליך הנפקת דרכון פורטוגלי

2023-03-21 03:51:00+02:00

סקירה כללית של תהליך הנפקת הדרכונים הפורטוגזיים

קבלת דרכון פורטוגלי היא תהליך פשוט המחייב את המבקשים לספק מסמכים מסוימים ולשלם את העמלות הרלוונטיות. לוח הזמנים להנפקת דרכון משתנה בהתאם לסוג הדרכון המבוקש ומיקומו של הפונה. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך הנפקת הדרכון הפורטוגזי.

מסמכים נדרשים עבור דרכון פורטוגלי

מבקשי דרכון פורטוגלי חייבים לספק מסמכים מסוימים על מנת להיות זכאים לדרכון. מסמכים אלו כוללים תעודת זהות פורטוגזית תקפה, אישור שהייה פורטוגלי בתוקף, רישיון נהיגה פורטוגלי בתוקף, דרכון פורטוגלי בתוקף ותעודת לידה פורטוגזית תקפה. בנוסף, על המועמדים לספק שתי תמונות עדכניות בגודל דרכון וטופס בקשה מלא.

עמלות עבור דרכון פורטוגלי

העמלות עבור דרכון פורטוגלי משתנות בהתאם לסוג הדרכון המבוקש. עבור דרכון רגיל, התשלום הוא 60 אירו. עבור דרכון עם דפים נוספים, התשלום הוא 90 אירו. עבור דרכון בתוקף של 10 שנים, האגרה היא 120 אירו.

ציר זמן להנפקת דרכון פורטוגלי

ציר הזמן להנפקת דרכון פורטוגלי משתנה בהתאם לסוג הדרכון המבוקש ומיקומו של המבקש. עבור דרכון רגיל, ציר הזמן הוא בדרך כלל שבועיים עד שלושה. עבור דרכון עם דפים נוספים, ציר הזמן הוא בדרך כלל שלושה עד ארבעה שבועות. עבור דרכון עם תוקף של 10 שנים, ציר הזמן הוא בדרך כלל ארבעה עד שישה שבועות.

סיכום

קבלת דרכון פורטוגלי היא תהליך פשוט המחייב את המבקשים לספק מסמכים מסוימים ולשלם את העמלות הרלוונטיות. לוח הזמנים להנפקת דרכון משתנה בהתאם לסוג הדרכון המבוקש ומיקומו של הפונה. למידע נוסף, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן