דף הבית » אנציקלופדיה » תהליך הנפקת דרכון: מדריך שלב אחר שלב

תהליך הנפקת דרכון: מדריך שלב אחר שלב

2023-03-21 00:23:00+02:00

אילו מסמכים נדרשים עבור דרכון?

לפני שתוכל להגיש בקשה לדרכון, עליך להצטייד במסמכים מסוימים. מסמכים אלה כוללים הוכחה לאזרחות אמריקאית, צורת זיהוי תקפה ותמונת פספורט. ניתן לקבוע הוכחה לאזרחות אמריקאית באמצעות תעודת לידה, תעודת אזרחות או תעודת אזרחות. המסמך חייב להיות מקור או עותק מאושר. צורת זיהוי תקפה יכולה להיות רישיון נהיגה, תעודת זהות שהונפקה על ידי המדינה או תעודה מזהה צבאית. המזהה חייב להיות עדכני ולא פג תוקף. תמונת פספורט חייבת להיות תמונה צבעונית בגודל 2×2 אינץ' שצולמה במהלך 6 החודשים האחרונים. יש לצלם את התמונה על רקע לבן רגיל או לבן.

כיצד להגיש בקשה לדרכון

לאחר שיש בידיכם את המסמכים הדרושים, תוכלו להגיש בקשה לדרכון. אתה יכול להגיש בקשה מקוונת, בדואר או באופן אישי במתקן קבלת דרכונים. אם תגיש בקשה מקוונת, תצטרך למלא את הבקשה המקוונת ולהעלות את המסמכים הדרושים. כמו כן תצטרך לשלם את אגרת הבקשה. אם אתה מגיש בקשה בדואר, תצטרך למלא את הבקשה הנייר ולשלוח אותה לכתובת שצוינה. כמו כן, יהיה עליך לכלול את המסמכים הדרושים ואת אגרת הבקשה. אם תגיש בקשה אישית, תצטרך למלא את הבקשה על הנייר ולהביא אותה למתקן קבלת דרכונים. כמו כן, יהיה עליך להביא את המסמכים הדרושים ואת אגרת הבקשה.

ציר זמן לקבלת דרכון

לאחר הגשת בקשה לדרכון, תוכל לצפות לקבלו תוך 4-6 שבועות. אם אתה צריך לקבל את הדרכון שלך מוקדם יותר, אתה יכול לשלם תשלום נוסף עבור שירות מהיר. עם שירות מזורז, אתה יכול לצפות לקבל את הדרכון שלך תוך 2-3 שבועות.

עיבוד סטנדרטי

אם תבחר בעיבוד רגיל, תצטרך להמתין 4-6 שבועות כדי לקבל את הדרכון שלך. במהלך תקופה זו, הבקשה שלך תטופל והדרכון שלך יודפס.

עיבוד מזורז

אם תבחר בעיבוד מזורז, תצטרך לשלם תשלום נוסף. עם טיפול מזורז, אתה יכול לצפות לקבל את הדרכון שלך תוך 2-3 שבועות. במהלך תקופה זו, הבקשה שלך תטופל והדרכון שלך יודפס.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן