דף הבית » הכי פופולרי » תהליך המכירה: מדריך מקיף

תהליך המכירה: מדריך מקיף

2023-03-01 10:01:00+02:00

מהו תהליך המכירה?

תהליך המכירה הוא סדרת השלבים שאיש מכירות נוקט כדי להעביר לקוח מהפנייה הראשונית למכירה סגורה. זוהי גישה שיטתית למכירה המסייעת לאנשי מכירות להישאר מאורגנים וממוקדים בפעילויות הנכונות. תהליך המכירה כולל בדרך כלל חיפוש, הסמכה, הצגה, טיפול בהתנגדויות, סגירה ומעקב.

חיפוש חיפוש

חיפוש פוטנציאלי הוא תהליך של זיהוי לקוחות פוטנציאליים ובניית קשרים איתם. זה כרוך במחקר של לקוחות פוטנציאליים, פנייה אליהם והכשרתם כדי לקבוע אם הם מתאימים למוצר או לשירות שלך.

מוקדמות

הסמכה היא תהליך של קביעה אם לקוח פוטנציאלי מתאים למוצר או לשירות שלך. זה כרוך בשאילת שאלות כדי להבין את צרכי הלקוח ולקבוע אם הם מתאימים להצעה שלך.

מציג

הצגה היא תהליך הצגת המוצר או השירות שלך ללקוח. זה כרוך בהדגמת התכונות והיתרונות של ההצעה שלך והסבר כיצד היא יכולה לפתור את הבעיה של הלקוח.

טיפול בהתנגדויות

טיפול בהתנגדויות הוא תהליך המענה לחששות והתנגדויות של לקוחות. זה כרוך בהבנת התנגדויות הלקוח והתייחסות אליהן בצורה משביעת רצון ללקוח.

סְגִירָה

סגירה היא תהליך של בקשה מהלקוח לבצע רכישה. זה כרוך בבקשת המכירה בצורה נוחה ללקוח ולוודא שהלקוח מרוצה מהרכישה.

מעקב

מעקב הוא תהליך שמירה על קשר עם הלקוח לאחר המכירה. זה כרוך בבדיקה עם הלקוח כדי לוודא שהוא מרוצה מהרכישה וטיפול בכל בעיה שעלולה להתעורר.

טיפים לתהליך מכירה מוצלח

  • להיות מאורגן ולעשות תוכנית.
  • להבין את צרכי הלקוח.
  • היו מוכנים להתמודד עם התנגדויות.
  • היו בטוחים וחיוביים.
  • היו מתמידים ועקבו.

תהליך המכירה יכול להיות משימה לא פשוטה, אך עם הגישה והגישה הנכונים, זו יכולה להיות חוויה מוצלחת ומתגמלת. למידע נוסף על תהליך המכירה, בדוק את הסרטון הזה מ-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן