דף הבית » מעניין » תהליך הלידה בבית החולים: למה לצפות

תהליך הלידה בבית החולים: למה לצפות

2023-03-23 19:54:00+02:00

טרום לידה

עם הגעתך לבית החולים תועברו לחדר לידה ולידה. האחות תבדוק את הסימנים החיוניים שלך ותעקוב אחר קצב הלב של תינוקך. הרופא שלך גם יבדוק את צוואר הרחם שלך כדי לראות אם אתה בלידה. אם אינך בלידה, הרופא שלך עשוי להמליץ לך על זירוז.

עבודה

ברגע שאתה בלידה, האחות תעקוב אחר הצירים שלך ואת קצב הלב של תינוקך. הרופא שלך גם יבדוק את צוואר הרחם שלך כדי לראות אם אתה מתקדם. אם אינך מתקדם, הרופא שלך עשוי להמליץ לך על טיפול תרופתי שיעזור להאיץ את תהליך הלידה.

מְסִירָה

כאשר הגיע הזמן ללדת את תינוקך, הרופא שלך יעזור לך לדחוף את התינוק החוצה. הרופא שלך עשוי גם להשתמש במלקחיים או בוואקום כדי לעזור ליילד את תינוקך. לאחר לידת תינוקך, הרופא יחתוך את חבל הטבור והאחות תנקה ותשקול את תינוקך.

לאחר משלוח

לאחר לידת תינוקך, האחות תיקח את תינוקך לתינוקייה למספר שעות. במהלך תקופה זו, האחות תעקוב אחר הסימנים החיוניים של תינוקך ותוודא שתינוקך בריא.

הנקה

ברגע שהתינוק שלך נמצא בחדר הילדים, האחות תעזור לך בהנקה. האחות תראה לך איך להחזיק את תינוקך וכיצד לנעוץ את תינוקך על השד שלך. האחות גם תעזור לך בטכניקות מיקום והיצמדות.

התאוששות

לאחר לידת תינוקך, תועברו לחדר התאוששות. האחות תעקוב אחר הסימנים החיוניים שלך ותוודא שאתה מתאושש כראוי. האחות גם תעזור לך עם כל כאב או אי נוחות שאתה עשוי לחוות. לאחר שתשתחרר מבית החולים, תקבלו הנחיות כיצד לטפל בתינוק ובעצמכם. הרופא שלך גם יספק לך מידע על טיפול לאחר לידה וכל פגישות מעקב שאולי תצטרך.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן