דף הבית » מעניין » תהליך הוצאת גרין קארד מהארץ

תהליך הוצאת גרין קארד מהארץ

2023-03-20 19:51:00+02:00

מהו גרין קארד?

גרין קארד הוא תעודת זיהוי המונפקת על ידי ממשלת ארצות הברית לאזרחים זרים המורשים על פי חוק לחיות ולעבוד בארצות הברית. זה ידוע גם ככרטיס תושב קבע. זוהי צורה של זיהוי המאפשרת למחזיק לנסוע לתוך ארצות הברית ולצאת ממנה ללא ויזה.

תהליך הוצאת גרין קארד מהארץ

תהליך הוצאת גרין קארד מהארץ הוא תהליך מורכב. זה כרוך במספר שלבים ודורש הגשת מסמכים שונים. להלן סקירה כללית של התהליך:

שלב 1: קביעת זכאות

השלב הראשון בתהליך הוא לקבוע אם אתה זכאי להגיש בקשה לגרין קארד. כדי להיות זכאי, עליך לעמוד בקריטריונים מסוימים, כגון בעל דרכון תקף, להיות תושב חוקי של ארצות הברית והצעת עבודה תקפה.

שלב 2: איסוף מסמכים נדרשים

לאחר שקבעתם כי אתם זכאים להגיש בקשה לגרין קארד, עליכם לאסוף את המסמכים הנדרשים. מסמכים אלו כוללים דרכון תקף, הוכחת תושבות חוקית בארצות הברית, הוכחת העסקה ומסמכים נוספים כנדרש על ידי שירותי האזרחות וההגירה האמריקאית (USCIS).

שלב 3: שלח את הבקשה

לאחר שאספת את כל המסמכים הנדרשים, עליך להגיש את הבקשה ל-USCIS. יש למלא את הבקשה בצורה מדויקת ומלאה. לאחר הגשת הבקשה, USCIS יבדוק אותה ויקבל החלטה.

שלב 4: המתן להחלטה

לאחר הגשת הבקשה, עליך להמתין להחלטה מה-USCIS. ההחלטה יכולה להימשך בין מספר שבועות למספר חודשים. במהלך תקופה זו, עליך להישאר בארצות הברית ולא לעזוב את המדינה.

שלב 5: קבלת גרין קארד

לאחר שה-USCIS קיבל החלטה, תקבל את הגרין קארד שלך. הגרין קארד יהיה תקף לתקופה של שנתיים. במהלך תקופה זו, עליך להישאר בארצות הברית ולא לעזוב את המדינה.

סיכום

הוצאת גרין קארד מהארץ היא תהליך מורכב הדורש סבלנות ותשומת לב לפרטים. חשוב להבין את התהליך ואת המסמכים הנדרשים על מנת להבטיח הגשת בקשה מוצלחת. לאחר אישור הבקשה, תוכל לנסוע אל ארצות הברית וממנה ללא ויזה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן