דף הבית » המלצת הצוות » תהליך אינדוקציה: מה שאתה צריך לדעת

תהליך אינדוקציה: מה שאתה צריך לדעת

2023-03-27 14:43:00+02:00

מהו תהליך אינדוקציה?

תהליך חניכה הוא דרך מובנית להחדרת עובדים חדשים לתפקידם, לחברה ולצוות. הוא נועד להבטיח שלעובדים חדשים יש את המידע והמשאבים הדרושים להם כדי להצליח בתפקידם. תהליך החניכה כולל בדרך כלל שילוב של הכשרה פורמלית, היכרות בלתי רשמית ולמידה בעבודה.

מדוע תהליך אינדוקציה חשוב?

תהליך אינדוקציה חשוב מכמה סיבות. ראשית, זה עוזר לעובדים חדשים להרגיש רצויים וחלק מהצוות. זה גם עוזר להם להבין את התרבות והערכים של החברה, וכיצד תפקידם משתלב בארגון הכולל. בנוסף, תהליך חניכה מסייע לעובדים חדשים ללמוד את המיומנויות והידע הדרושים להם כדי להצליח בתפקידם. לבסוף, תהליך חניכה מסייע להבטיח שהעובדים החדשים מודעים למדיניות ולנהלים של החברה.

מה צריך לכלול בתהליך אינדוקציה?

תהליך חניכה צריך לכלול שילוב של הכשרה פורמלית, היכרות בלתי רשמית ולמידה בעבודה. הכשרה פורמלית צריכה לכלול סקירה של החברה, ערכיה ותרבותה ותפקיד העובד החדש. זה צריך לכלול גם היכרות עם הצוות והמדיניות והנהלים של החברה. היכרות בלתי רשמית צריכה לכלול היכרות עם הצוות ומחלקות אחרות, כמו גם הזדמנות לשאול שאלות. למידה בעבודה צריכה לכלול התנסות מעשית עם העבודה והצוות.

כיצד להפוך תהליך אינדוקציה למצליח

כדי להפוך תהליך חניכה למצליח, חשוב לוודא שלעובדים חדשים יש את המידע והמשאבים הדרושים להם כדי להצליח בתפקידם. זה כולל מתן הכשרה רשמית, היכרות בלתי רשמית ולמידה בעבודה. בנוסף, חשוב להבטיח שעובדים חדשים ירגישו רצויים וחלק מהצוות. לבסוף, חשוב לוודא שהעובדים החדשים מודעים למדיניות ולנהלים של החברה. למידע נוסף על תהליך אינדוקציה ב-YouTube.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן