דף הבית » טופ 100 » שלבי תהליך התיכון

שלבי תהליך התיכון

2023-03-16 09:35:00+02:00

שנה ראשונה

שנת א' בתיכון היא זמן של מעבר והסתגלות. זו יכולה להיות תקופה קשה עבור תלמידים רבים, שכן הם מסתגלים לסביבה חדשה ולומדים כיצד לנווט במערכת התיכון. חשוב לנצל את המשאבים העומדים לרשותכם, כמו מדריכים, מורים ותלמידים נוספים. חשוב גם להשתלב בפעילויות ומועדונים שמעניינים אותך. זה יעזור לך ליצור חברים ולבנות מערכות יחסים עם בני גילך.

שנה שנייה

שנה ב' היא זמן להתחיל לחשוב על אפשרויות לימודים וקריירה. חשוב להתחיל לחקור מכללות ואוניברסיטאות, ולהתחיל לחשוב באיזה סוג קריירה תרצה להמשיך. כמו כן, חשוב להתחיל לקחת שיעורים מאתגרים ולהשתלב בפעילויות חוץ בית ספריות. זה יעזור לך להתבלט בעת הגשת מועמדות לקולג' וייתן לך סיכוי טוב יותר להתקבל.

שנה ראשונה

שנת ג'וניור היא זמן קריטי להגשת מועמדות לקולג'. חשוב להתחיל להתכונן לתהליך הקבלה למכללה, כגון לימוד SAT או ACT, וכתיבת מאמרים במכללה. חשוב גם להתחיל לבקר במכללות ובאוניברסיטאות כדי לקבל מושג טוב יותר באיזה סוג בית ספר תרצה ללמוד.

שנה בוגרת

השנה האחרונה היא זמן לסיים את הבקשות למכללה ולקבל החלטות סופיות באיזו מכללה ללמוד. חשוב גם להתחיל לחשוב על החיים אחרי התיכון, כמו מציאת עבודה או התמחות. חשוב גם לנצל את המשאבים העומדים לרשותך, כגון יועצי קריירה ויועצי מכללות. באופן כללי, תהליך התיכון יכול להיות חוויה מאתגרת ומתגמלת. חשוב לנצל את המשאבים העומדים לרשותכם ולהפיק את המרב מכל שלב. למידע נוסף, עיין בסרטון זה על שלבי תהליך התיכון.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן