דף הבית » News » סרט תהליך הלידה – סקירה מקיפה

סרט תהליך הלידה – סקירה מקיפה

2023-03-23 13:47:00+02:00

מהו סרט תהליך הלידה?

תהליך הלידה הוא סרט דרמה אמריקאי משנת 2020 בבימויו של ג'ון קרסינסקי ובכיכובם של אמילי בלאנט, ג'ון קרסינסקי ומנדי מור. הסרט עוקב אחר זוג, בגילומם של בלאנט וקרסינסקי, כשהם מנווטים במורכבות הלידה ובמאבקי ההורות. הסרט יצא לאקרנים בבתי קולנוע נבחרים ב-17 באפריל 2020, והיה זמין להזרמה ב-Amazon Prime Video ב-24 באפריל 2020.

עלילה

תהליך הלידה עוקב אחר סיפורם של זוג, אמילי וג'ון, כשהם מתכוננים להולדת ילדם הראשון. אמילי היא עורכת דין מצליחה וג'ון הוא אבא שנשאר בבית. כאשר בני הזוג מנווטים את המורכבות של הלידה, עליהם להתמודד גם עם מאבקי ההורות. הסרט עוקב אחר בני הזוג כשהם חווים את השיאים והשפל של תהליך הלידה, מההתרגשות הראשונית ועד הפחד והחרדה מהלא נודע.

ללהק

בתהליך הלידה מככבים אמילי בלאנט בתור אמילי, ג'ון קרסינסקי בתור ג'ון, ומנדי מור בתור המיילדת של בני הזוג. הסרט כולל גם הופעות תמיכה של נואה ג'ופ, מיליסנט סימונדס וסיליאן מרפי.

ביקורות

תהליך הלידה זכה לביקורות חיוביות בדרך כלל ממבקרים. על Rotten Tomatoes, הסרט מחזיק בדירוג אישור של 87%, על סמך 77 ביקורות, עם דירוג ממוצע של 7.3/10. הקונצנזוס הביקורתי של האתר קורא, "תהליך הלידה הוא מבט לבבי וכנה על ההנאות והמאבקים של ההורות, המעוגן על ידי הופעות חזקות של אמילי בלאנט וג'ון קרסינסקי".

סיכום

תהליך הלידה הוא הסתכלות לבבית וכנה על ההנאות וההתמודדויות של ההורות. הסרט מעוגן על ידי הופעות חזקות של אמילי בלאנט וג'ון קרסינסקי, והוא בטוח יהדהד עם צופים שחוו את תהליך הלידה בעצמם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן