דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה עליי לעשות עם ויזה לארה"ב אם שיניתי את שם המשפחה שלי?

מה עליי לעשות עם ויזה לארה"ב אם שיניתי את שם המשפחה שלי?

מה עליי לעשות עם ויזה לארה"ב אם שיניתי את שם המשפחה שלי?

מה עליי לעשות עם ויזה לארה"ב אם שיניתי את שם המשפחה שלי?

אם שינית את שם המשפחה שלך ואתה צריך לעדכן את הויזה שלך לארה"ב, יש כמה צעדים שעליך לנקוט. בהתאם לסוג הויזה שיש לך, התהליך עשוי להשתנות מעט. במאמר זה, נדון בצעדים שעליך לנקוט כדי לעדכן את הויזה שלך לארה"ב אם שינית את שם המשפחה שלך.

שלבים לעדכון ויזה לארה"ב שלך אם שינית את שם המשפחה שלך

הצעד הראשון הוא לפנות לשגרירות ארה"ב או לקונסוליה במדינת הולדתך. יהיה עליך לספק הוכחה לשינוי השם שלך, כגון תעודת נישואין או צו בית משפט. תצטרך גם לספק את הדרכון הנוכחי שלך ואת הדרכון המקורי ששימש לקבלת הויזה. לאחר שהשגרירות או הקונסוליה יאמתו את שינוי השם שלך, הם יפיקו לך ויזה חדשה עם שמך החדש. תצטרך לשלם אגרה עבור הויזה החדשה.

מה אם אין לי דרכון בתוקף?

אם אין לך דרכון בתוקף, תצטרך להגיש בקשה לדרכון חדש. יהיה עליך לספק הוכחה לשינוי השם שלך, כגון תעודת נישואין או צו בית משפט. תצטרך גם לספק את הדרכון הנוכחי שלך ואת הדרכון המקורי ששימש לקבלת הויזה. לאחר קבלת דרכון חדש, תצטרך להגיש בקשה לויזה חדשה. תצטרך לשלם אגרה עבור הויזה החדשה.

מה אם אין לי ויזה בתוקף?

אם אין לך ויזה תקפה, תצטרך להגיש בקשה לויזה חדשה. יהיה עליך לספק הוכחה לשינוי השם שלך, כגון תעודת נישואין או צו בית משפט. כמו כן, יהיה עליך לספק את הדרכון הנוכחי שלך ואת הדרכון המקורי ששימש לקבלת הויזה. לאחר קבלת ויזה חדשה, תצטרך לשלם אגרה עבור הויזה החדשה.

מה אם יש לי ויזה בתוקף?

אם יש לך ויזה תקפה, תצטרך ליצור קשר עם שגרירות ארה"ב או הקונסוליה במדינתך. יהיה עליך לספק הוכחה לשינוי השם שלך, כגון תעודת נישואין או צו בית משפט. תצטרך גם לספק את הדרכון הנוכחי שלך ואת הדרכון המקורי ששימש לקבלת הויזה. לאחר שהשגרירות או הקונסוליה יאמתו את שינוי השם שלך, הם יפיקו לך ויזה חדשה עם שמך החדש. תצטרך לשלם אגרה עבור הויזה החדשה.

סיכום

עדכון הויזה לארה"ב שלך אם שינית את שם המשפחה שלך הוא תהליך פשוט יחסית. יהיה עליך לפנות לשגרירות ארה"ב או לקונסוליה במדינתך ולספק הוכחה לשינוי השם שלך. כמו כן, יהיה עליך לספק את הדרכון הנוכחי שלך ואת הדרכון המקורי ששימש לקבלת הויזה. לאחר שהשגרירות או הקונסוליה יאמתו את שינוי השם שלך, הם יוציאו לך ויזה חדשה עם שמך החדש. תצטרך לשלם אגרה עבור הויזה החדשה. למידע נוסף, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן