דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה עושים קודם, מסכת בוץ או פילינג?

מה עושים קודם, מסכת בוץ או פילינג?

מה עושים קודם, מסכת בוץ או פילינג?

מהי מסכת בוץ?

מסכת בוץ היא סוג של מסכת פנים העשויה משילוב של בוץ, חימר ומרכיבים טבעיים נוספים. הוא נועד למשוך זיהומים מהעור, כגון לכלוך, שמן וחיידקים. מסכות בוץ יכולות גם לעזור להפחית דלקת, לשפר את זרימת הדם, ולהחליק את גוון העור.

מה זה פיל?

פילינג הוא סוג של טיפול בעור הכולל מריחת תמיסה כימית על העור. פתרון זה עוזר להסיר את השכבות החיצוניות של תאי עור מתים, וחושף את העור החלק והבריא יותר מתחת. פילינג יכול גם לעזור להפחית את המראה של קמטים, צלקות אקנה ופגמים אחרים בעור.

מה כדאי לעשות קודם?

בכל הנוגע לטיפוח העור, חשוב להבין אילו טיפולים כדאי לעשות קודם ומדוע. במקרה של מסכות בוץ ופילינג, מומלץ לעשות קודם כל מסכת בוץ. הסיבה לכך היא שמסיכת הבוץ עוזרת להוציא זיהומים מהעור, שאותם ניתן להסיר בקלות רבה יותר בעזרת פילינג.

היתרונות של עשיית מסכת בוץ תחילה

עשיית מסכת בוץ לפני פילינג יכולה לספק מספר יתרונות, כולל:

  • הוצאת זיהומים מהעור, כגון לכלוך, שמן וחיידקים.
  • הפחתת דלקת ושיפור זרימת הדם.
  • השחרת גוון העור.
  • מה שמקל על הסרת השכבות החיצוניות של תאי עור מתים בעזרת פילינג.

איך לעשות מסכת בוץ

כשבאים לעשות מסכת בוץ, חשוב לעקוב אחר ההוראות שעל אריזת המוצר. בדרך כלל, תצטרך למרוח את מסכת הבוץ על הפנים שלך ולהשאיר אותה למשך 10-15 דקות לפני שתשטוף אותה במים חמימים.

איך לעשות פילינג

כשבאים לעשות פילינג, חשוב להקפיד על ההוראות שעל אריזת המוצר. בדרך כלל, תצטרך למרוח את הקליפה על הפנים שלך ולהשאיר אותה למשך 10-15 דקות לפני שתשטוף אותה במים חמים. חשוב גם להשתמש בקרם לחות לאחר הפילינג כדי לעזור לשמור על לחות העור.

סיכום

מסכות בוץ ופילינג הם שני טיפולי טיפוח פופולריים שיכולים לעזור לשפר את מראה העור. כשמדובר בביצוע טיפולים אלו, מומלץ בדרך כלל לעשות קודם מסכת בוץ. הסיבה לכך היא שמסיכת הבוץ עוזרת להוציא זיהומים מהעור, שאותם ניתן להסיר בקלות רבה יותר בעזרת פילינג. חשוב לעקוב אחר ההוראות על אריזת המוצר כאשר עושים מסיכת בוץ או פילינג.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן