דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה עושים עם תואר שני במדעי ההתנהגות?

מה עושים עם תואר שני במדעי ההתנהגות?

מה עושים עם תואר שני במדעי ההתנהגות?

מהו תואר שני במדעי ההתנהגות?

תואר שני במדעי ההתנהגות הוא תואר מתקדם המתמקד בחקר ההתנהגות האנושית והשפעתה על החברה. זהו תחום רב תחומי המשלב אלמנטים של פסיכולוגיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה ומדעי החברה אחרים. תואר זה יכול לפתוח מגוון רחב של הזדמנויות קריירה, ממחקר ועד הוראה לעבודה קלינית.

מה אתה יכול לעשות עם תואר שני במדעי ההתנהגות?

תואר שני במדעי ההתנהגות יכול לפתוח מגוון רחב של הזדמנויות קריירה. בהתאם לתוכנית הספציפית, הבוגרים עשויים להיות מוסמכים לעבוד במחקר, הוראה ובמסגרות קליניות.

מחקר

בעלי תואר שני במדעי ההתנהגות עשויים להיות מוסמכים לעבוד במסגרות מחקר. זה יכול לכלול ביצוע מחקרים, ניתוח נתונים וכתיבת דוחות. עמדות מחקר עשויות להיות זמינות באוניברסיטאות, סוכנויות ממשלתיות וחברות פרטיות.

הוֹרָאָה

בעלי תואר שני במדעי ההתנהגות עשויים להיות מוסמכים ללמד ברמת המכללה. זה יכול לכלול הוראת קורסים בפסיכולוגיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה ומדעי החברה אחרים. משרות הוראה עשויות להיות זמינות באוניברסיטאות, מכללות קהילתיות ומוסדות חינוך אחרים.

עבודה קלינית

בעלי תואר שני במדעי ההתנהגות עשויים להיות מוסמכים לעבוד במסגרות קליניות. זה יכול לכלול מתן שירותי ייעוץ, ביצוע הערכות ופיתוח תוכניות טיפול. משרות קליניות עשויות להיות זמינות בבתי חולים, במרפאות לבריאות הנפש ובפרקטיקה פרטית.

השוואה מהירה

נתיב קריירה תיאור
מחקר ביצוע מחקרי מחקר, ניתוח נתונים וכתיבת דוחות.
הוֹרָאָה הוראת קורסים בפסיכולוגיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה ומדעי החברה אחרים.
עבודה קלינית מתן שירותי ייעוץ, ביצוע הערכות ופיתוח תוכניות טיפול.

תואר שני במדעי ההתנהגות יכול לפתוח מגוון רחב של הזדמנויות קריירה. בעלי תואר זה עשויים להיות מוסמכים לעבוד במסגרות מחקר, הוראה וקליניות. בהתאם לתוכנית הספציפית, בוגרים עשויים להיות מוסמכים לעבוד באוניברסיטאות, סוכנויות ממשלתיות, בתי חולים, מרפאות לבריאות הנפש וחברות פרטיות.

שאלות ותשובות

מה ההבדל בין תואר שני במדעי ההתנהגות לתואר שני בפסיכולוגיה?

תואר שני במדעי ההתנהגות הוא תחום רב תחומי המשלב אלמנטים של פסיכולוגיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה ומדעי החברה נוספים. תואר שני בפסיכולוגיה מתמקד יותר בחקר המוח וההתנהגות האנושית.

איזה סוג של עבודות אני יכול לקבל עם תואר שני במדעי ההתנהגות?

תואר שני במדעי ההתנהגות יכול לפתוח מגוון רחב של הזדמנויות קריירה. בהתאם לתוכנית הספציפית, הבוגרים עשויים להיות מוסמכים לעבוד במחקר, הוראה ובמסגרות קליניות.

לאיזה סוג שכר אני יכול לצפות עם תואר שני במדעי ההתנהגות?

המשכורות לבעלי תואר שני במדעי ההתנהגות משתנות בהתאם למשרה ולמיקום הספציפיים. לפי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה, השכר השנתי החציוני לפסיכולוגים היה 80,370 דולר במאי 2019.

סיכום

תואר שני במדעי ההתנהגות הוא תואר מתקדם המתמקד בחקר ההתנהגות האנושית והשפעתה על החברה. זהו תחום רב תחומי המשלב אלמנטים של פסיכולוגיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה ומדעי החברה אחרים. תואר זה יכול לפתוח מגוון רחב של הזדמנויות קריירה, ממחקר ועד הוראה לעבודה קלינית. בעלי תואר שני במדעי ההתנהגות עשויים להיות מוסמכים לעבוד במסגרות מחקר, הוראה וקליניות. המשכורות לבעלי תואר שני במדעי ההתנהגות משתנות בהתאם למשרה ולמיקום הספציפיים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן