דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה עושים עם תואר שני ביחסים בינלאומיים?

מה עושים עם תואר שני ביחסים בינלאומיים?

מה עושים עם תואר שני ביחסים בינלאומיים?

מהו תואר שני ביחסים בינלאומיים?

תואר שני ביחסים בינלאומיים הוא תואר שני המתמקד בחקר יחסים בינלאומיים, פוליטיקה גלובלית ומשפט בינלאומי. זה נועד להכין סטודנטים לקריירה בעניינים בינלאומיים, דיפלומטיה או ממשלה. התוכנית כוללת בדרך כלל קורסים בכלכלה בינלאומית, משפט בינלאומי, פוליטיקה בינלאומית וביטחון בינלאומי.

מה אתה יכול לעשות עם תואר שני ביחסים בינלאומיים?

תואר שני ביחסים בינלאומיים יכול לפתוח עולם של הזדמנויות קריירה. בוגרים יכולים להמשיך בקריירה בממשלה, בארגונים בינלאומיים, בארגונים לא ממשלתיים או במגזר הפרטי. ממשלה: בוגרי תואר שני ביחסים בינלאומיים יכולים להמשיך בקריירה בממשלה. הם יכולים לעבוד במגוון תפקידים, כולל מנתח מדיניות חוץ, דיפלומט או מנתח מודיעין. ארגונים בינלאומיים: בוגרים עם תואר שני ביחסים בינלאומיים יכולים להמשיך בקריירה בארגונים בינלאומיים. הם יכולים לעבוד במגוון תפקידים, כולל מומחה לפיתוח בינלאומי, מומחה לסחר בינלאומי או מומחה ליחסים בינלאומיים. ארגונים לא ממשלתיים: בוגרים עם תואר שני ביחסים בינלאומיים יכולים להמשיך בקריירה בארגונים לא ממשלתיים. הם יכולים לעבוד במגוון תפקידים, כולל עובד סיוע הומניטרי, תומך זכויות אדם, או מומחה לפיתוח בינלאומי. מגזר פרטי: בוגרים עם תואר שני ביחסים בינלאומיים יכולים להמשיך בקריירה במגזר הפרטי. הם יכולים לעבוד במגוון תפקידים, כולל יועץ עסקי בינלאומי, מומחה שיווק בינלאומי או מומחה סחר בינלאומי.

שכר וסיכויי עבודה

השכר וסיכויי העבודה לבוגרים עם תואר שני ביחסים בינלאומיים משתנים בהתאם למגזר בו הם בוחרים לעסוק. בדרך כלל, בוגרים עם תואר שני ביחסים בינלאומיים יכולים לצפות להרוויח שכר גבוה יותר מאלו עם תואר ראשון. ממשלה: בוגרי תואר שני ביחסים בינלאומיים יכולים לצפות להרוויח שכר גבוה יותר מאלו עם תואר ראשון. השכר הממוצע עבור מנתח מדיניות חוץ הוא 72,000 דולר לשנה. ארגונים בינלאומיים: בוגרים עם תואר שני ביחסים בינלאומיים יכולים לצפות להרוויח שכר גבוה יותר מאלה עם תואר ראשון. השכר הממוצע למומחה פיתוח בינלאומי הוא $67,000 לשנה. ארגונים לא ממשלתיים: בוגרים עם תואר שני ביחסים בינלאומיים יכולים לצפות להרוויח שכר גבוה יותר מאלה עם תואר ראשון. השכר הממוצע לעובד סיוע הומניטרי הוא $60,000 לשנה. מגזר פרטי: בוגרי תואר שני ביחסים בינלאומיים יכולים לצפות להרוויח שכר גבוה יותר מאלה עם תואר ראשון. השכר הממוצע ליועץ עסקי בינלאומי הוא 90,000 דולר לשנה.

השוואה מהירה

מִגזָר משכורת ממוצעת
מֶמְשָׁלָה $72,000
ארגונים בינלאומיים 67,000 דולר
ארגונים לא – ממשלתיים 60,000 דולר
מגזר פרטי 90,000 דולר

דעה אישית

תואר שני ביחסים בינלאומיים הוא בחירה מצוינת עבור אלה המחפשים להמשיך בקריירה בעניינים בינלאומיים. הוא מספק הבנה מקיפה של פוליטיקה גלובלית, משפט בינלאומי וכלכלה בינלאומית. זה גם מספק את ההזדמנות לעבוד במגוון מגזרים, כולל ממשלה, ארגונים בינלאומיים, ארגונים לא ממשלתיים והמגזר הפרטי. השכר וסיכויי העבודה לבוגרים עם תואר שני ביחסים בינלאומיים מצוינים, והתואר יכול לפתוח עולם של הזדמנויות קריירה.

סיכום

תואר שני ביחסים בינלאומיים הוא בחירה מצוינת עבור אלה המחפשים להמשיך בקריירה בעניינים בינלאומיים. הוא מספק הבנה מקיפה של פוליטיקה גלובלית, משפט בינלאומי וכלכלה בינלאומית. זה גם מספק את ההזדמנות לעבוד במגוון מגזרים, כולל ממשלה, ארגונים בינלאומיים, ארגונים לא ממשלתיים והמגזר הפרטי. השכר וסיכויי העבודה לבוגרים עם תואר שני ביחסים בינלאומיים מצוינים, והתואר יכול לפתוח עולם של הזדמנויות קריירה. למידע נוסף על סיכויי העבודה, שכר ועוד, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן