דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה עושים עם ריח רע מתוף מכונת כביסה

מה עושים עם ריח רע מתוף מכונת כביסה

מה עושים עם ריח רע מתוף מכונת כביסה

מה גורם לריח רע מתוף מכונת כביסה?

ריח רע מתוף מכונת כביסה יכול להיגרם ממגוון דברים. הסיבות השכיחות ביותר הן עובש, טחב וחיידקים. עובש וטחב יכולים לצמוח בתוף של מכונת כביסה אם לא מנקים אותה באופן קבוע. חיידקים יכולים גם לצמוח בתוף אם לא מנקים אותו באופן קבוע.

איך להיפטר מהריח הרע מהתוף של מכונת כביסה

הצעד הראשון להיפטר מהריח הרע מתוף מכונת כביסה הוא לנקות אותו. ניתן לעשות זאת על ידי הפעלת מחזור עם מים חמים וכוס חומץ לבן. זה יעזור להרוג את כל החיידקים והעובש שעשויים להיות נוכחים. לאחר השלמת המחזור, השתמשו במטלית לחה כדי לנגב את התוף ולהסיר שאריות. השלב הבא הוא שימוש במסיר ריח. ישנם מגוון של מפיגי ריח זמינים בשוק שיכולים לעזור להעלים את הריח הרע מתוף מכונת הכביסה. ניתן להוסיף מפיג ריח אלה לתוף לפני הפעלת מחזור.

איך למנוע מהריח הרע לחזור

הדרך הטובה ביותר למנוע מהריח הרע לחזור היא לשמור על ניקיון התוף של מכונת הכביסה. ניתן לעשות זאת על ידי הפעלת מחזור עם מים חמים וכוס חומץ לבן כל כמה שבועות. זה יעזור להרוג כל חיידק ועובש שעלולים להיות נוכחים. חשוב גם להשאיר את דלת מכונת הכביסה פתוחה לאחר כל שימוש. זה יאפשר לתוף להתייבש ולמנוע עובש וטחב לגדול.

השוואה מהירה

פעולה תוֹצָאָה
נקה את התוף הורג חיידקים ועובש
השתמש במסיר ריח מבטל ריח רע
תשאיר את הדלת פתוחה מונע עובש וטחב

לסיכום, ריח רע מתוף מכונת כביסה ניתן להעלים על ידי ניקוי התוף, שימוש במפיג ריח והשארת הדלת פתוחה לאחר כל שימוש. זה יעזור לשמור על התוף נקי ולמנוע מהריח הרע לחזור. אם תבצע את השלבים הבאים, אתה אמור להיות מסוגל לשמור על ריח רענן ונקי של מכונת הכביסה שלך. למידע נוסף על איך לשמור על מכונת הכביסה שלך נקייה, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן