דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה עושים עם פירות נטע רבי בימים אלה?

מה עושים עם פירות נטע רבי בימים אלה?

מה עושים עם פירות נטע רבי בימים אלה?

מה זה נטע רבי?

נטע רבי הוא פרי ישראלי פופולרי המשמש בתבשילים רבים. זהו פרי קטן ועגול שצבעו בדרך כלל ירוק. יש לו טעם מתוק וחמוץ והוא משמש לעתים קרובות בסלטים, רטבים וקינוחים. הפרי משמש גם להכנת ריבות, ג'לי ושימורים אחרים. נטע רבי משמש גם להכנת משקה ישראלי פופולרי בשם "נטע רבי סודה".

שימושים של נטע רבי

נטע רבי הוא פרי רב תכליתי שניתן להשתמש בו בדרכים רבות ושונות. ניתן לאכול אותו נא, מבושל או להשתמש במתכונים. ניתן להשתמש בו להכנת ריבות, ג'לי ושימורים אחרים. ניתן להשתמש בו גם להכנת משקה ישראלי פופולרי בשם "נטע רבי סודה". ניתן להשתמש בפרי גם להכנת רוטב מתוק וחמוץ שמוגש לרוב עם דגים או עופות.

איך לשלב את נטע רבי בארוחות שלך

ניתן להשתמש בנטע רבי במגוון מנות. ניתן לאכול אותו נא, מבושל או להשתמש במתכונים. ניתן להשתמש בו להכנת ריבות, ג'לי ושימורים אחרים. ניתן להשתמש בו גם להכנת משקה ישראלי פופולרי בשם "נטע רבי סודה". ניתן להכין מהפרי גם רוטב מתוק וחמוץ שמוגש לרוב עם דגים או עופות. ניתן להשתמש בנטע רבי גם להכנת סלט טעים. כל שעליך לעשות הוא לשלב את הפירות עם ירקות אחרים כגון עגבניות, מלפפונים ובצל. הוסיפו רוטב לבחירתכם וקיבלתם סלט טעים ובריא. בעזרת נטע רבי אפשר להכין גם קינוח טעים. כל שעליך לעשות הוא לשלב את הפירות עם פירות אחרים כגון תותים, אוכמניות ופטל. הוסיפו ממתיק לבחירתכם ויש לכם קינוח טעים ובריא.

נטע רבי ג'אם

אפשר להכין בעזרת נטע רבי גם ריבה טעימה. כל שעליך לעשות הוא לשלב את הפירות עם סוכר ומיץ לימון ולבשל עד שהתערובת מסמיכה. מניחים לריבה להתקרר ואז נהנים.

נטע רבי ג'לי

אפשר להכין בעזרת נטע רבי גם ג'לי טעים. כל שעליך לעשות הוא לשלב את הפירות עם סוכר ומיץ לימון ולבשל עד שהתערובת מסמיכה. הניחו לג'לי להתקרר ואז תהנו.

סיכום

נטע רבי הוא פרי ישראלי פופולרי המשמש בתבשילים רבים. זהו פרי קטן ועגול שצבעו בדרך כלל ירוק. יש לו טעם מתוק וחמוץ והוא משמש לעתים קרובות בסלטים, רטבים וקינוחים. הפרי משמש גם להכנת ריבות, ג'לי ושימורים אחרים. נטע רבי משמש גם להכנת משקה ישראלי פופולרי בשם "נטע רבי סודה". ניתן להשתמש בנטע רבי במגוון תבשילים וניתן לאכול אותה גולמית, מבושלת או להשתמש במתכונים. ניתן להשתמש בו גם להכנת ריבות, ג'לי ושימורים אחרים. למידע נוסף על נטע רבי, מצא מידע נוסף בויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן