דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה עושים עם עוגת יום הולדת במקסיקו?

מה עושים עם עוגת יום הולדת במקסיקו?

מה עושים עם עוגת יום הולדת במקסיקו?

חגיגות יום הולדת במקסיקו

ימי הולדת הם אירוע מיוחד במקסיקו, והדרך המסורתית לחגוג היא עם עוגה. העוגה מעוטרת בדרך כלל בציפוי צבעוני ומעליה נרות. איש יום ההולדת יביע משאלה ויכבה את הנרות, ואז כולם ישירו את שיר יום ההולדת המקסיקני המסורתי. לאחר חיתוך והגשת העוגה יקבל איש יום ההולדת מתנות ממשפחתו ומחבריו.

עוגת יום ההולדת

עוגת יום ההולדת היא בדרך כלל עוגה עגולה עם מספר שכבות. בדרך כלל הוא מעוטר בציפוי צבעוני ומעליו נרות. העוגה עשויה בדרך כלל במגוון טעמים, כמו שוקולד, וניל ותות. העוגה מעוטרת בדרך כלל בזיזים צבעוניים, פרחי מאכל וקישוטים נוספים.

שיר יום ההולדת

שיר יום ההולדת המקסיקני המסורתי נקרא "Las Mañanitas". בדרך כלל שרים אותו בני המשפחה והחברים של איש יום ההולדת. השיר מלווה בדרך כלל במוזיקה של מריאצ'י ומהווה דרך לאחל ליום ההולדת יום הולדת שמח.

המתנות

לאחר חיתוך והגשת העוגה יקבל איש יום ההולדת מתנות ממשפחתו ומחבריו. המתנות הן בדרך כלל פריטים קטנים כמו ספרים, צעצועים וממתקים. המתנות לרוב עטופות בנייר וסרטים צבעוניים.

פעילויות נוספות לימי הולדת

בנוסף לעוגה ולמתנות, ישנן פעילויות נוספות שהן חלק מחגיגת יום ההולדת המקסיקנית המסורתית. פעילויות אלו כוללות משחק, שירה וריקוד. איש יום ההולדת יקבל גם תשומת לב מיוחדת ממשפחתו וחבריו.

משחקים

משחקים הם פעילות פופולרית בחגיגות יום הולדת מקסיקניות. המשחקים הפופולריים כוללים פינאטה, כיסאות מוזיקליים וצ'רדים. משחקים אלו משוחקים בדרך כלל עם כל המשפחה והחברים.

שירה וריקודים

שירה וריקודים הם גם פעילויות פופולריות בחגיגות יום הולדת מקסיקניות. שירים פופולריים כוללים שירים מקסיקניים מסורתיים, כמו גם שירים פופולריים ממדינות אחרות. איש יום ההולדת יוביל בדרך כלל את השירה והריקוד וכולם יצטרפו.

תשומת – לב מיוחדת

איש יום ההולדת יקבל גם תשומת לב מיוחדת ממשפחתו וחבריו. זה כולל חיבוקים, נשיקות וצורות אחרות של חיבה. איש יום ההולדת יהיה גם מרכז תשומת הלב ויהיה במוקד החגיגה. במקסיקו, חגיגות יום ההולדת הן אירוע מיוחד. הדרך המסורתית לחגוג היא עם עוגה, שירה, ריקוד ומתנות. איש יום ההולדת יקבל גם תשומת לב מיוחדת ממשפחתו וחבריו. חגיגת יום הולדת במקסיקו היא חוויה מהנה ובלתי נשכחת. כדי ללמוד עוד על חגיגות יום הולדת מקסיקניות, תוכל למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה או לצפות בסרטונים על כך.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן