דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה עושים עם כסף בסביבת ריבית אפסית?

מה עושים עם כסף בסביבת ריבית אפסית?

מה עושים עם כסף בסביבת ריבית אפסית?

מבוא

בסביבת ריבית אפס, זה יכול להיות קשה לדעת מה לעשות עם הכסף שלך. עם שיעורי הריבית בשפל היסטורי, זה יכול להיות קשה למצוא מקום בטוח לאחסן את הכסף שלך ועדיין להחזיר. מאמר זה בוחן את האפשרויות השונות הזמינות ומספק השוואה מהירה של היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן.

חשבונות חיסכון

חשבונות חיסכון הם אפשרות פופולרית עבור מי שמחפש לאחסן את כספם במקום בטוח. חשבונות חיסכון הם בדרך כלל מבוטחי FDIC, כלומר הכסף שלך מוגן עד לסכום מסוים. עם זאת, בסביבת ריבית אפסית, התשואות בחשבונות חיסכון הן מינימליות.

יתרונות

– מבוטח FDIC- קל לגישה- סיכון נמוך

חסרונות

– תשואות נמוכות- נזילות מוגבלת

תעודות פיקדון (תקליטורים)

תעודות הפקדה (תקליטורים) הן אפשרות פופולרית נוספת עבור אלו המחפשים לאחסן את כספם במקום בטוח. תקליטורים מבוטחים ב-FDIC ומציעים תשואות גבוהות יותר מחשבונות חיסכון. עם זאת, תקליטורים בדרך כלל דורשים הפקדה מינימלית ויש להם טווח קבוע, כלומר אינך יכול לגשת לכסף שלך עד שהטווח נגמר.

יתרונות

– FDIC מבוטח- תשואות גבוהות יותר מחשבונות חיסכון- סיכון נמוך

חסרונות

– נזילות מוגבלת- מינימום פיקדון- תקופה קצובה

חשבונות שוק הכסף

חשבונות שוק הכסף הם סוג של חשבונות חיסכון המציעים בדרך כלל תשואה גבוהה יותר מחשבונות חיסכון מסורתיים. חשבונות שוק הכסף מבוטחים ב-FDIC ומציעים נזילות גבוהה יותר מתקליטורים. עם זאת, חשבונות שוק הכסף דורשים בדרך כלל הפקדה מינימלית ויש להם מספר מוגבל של עסקאות בחודש.

יתרונות

– FDIC מבוטח- תשואות גבוהות יותר מחשבונות חיסכון- נזילות גבוהה יותר מתקליטורים

חסרונות

– נזילות מוגבלת- מינימום הפקדה- מספר מוגבל של עסקאות בחודש

מניות ואגרות חוב

מניות ואג"ח הן אופציה נוספת למי שמחפש להחזיר את כספם. מניות ואיגרות חוב מציעות פוטנציאל לתשואות גבוהות יותר מאשר חשבונות חיסכון ותקליטורים, אך הם גם מגיעים עם סיכון גבוה יותר.

יתרונות

– פוטנציאל לתשואות גבוהות יותר- גיוון

חסרונות

– סיכון גבוה יותר – תנודתיות

נדל"ן

נדל"ן הוא אופציה נוספת למי שמחפש להחזיר את כספם. נדל"ן יכול להציע תשואות גבוהות יותר מאשר חשבונות חיסכון ותקליטורים, אבל זה גם מגיע עם סיכון גבוה יותר.

יתרונות

– פוטנציאל לתשואות גבוהות יותר- גיוון

חסרונות

– סיכון גבוה יותר – תנודתיות – עלויות גבוהות מראש

השוואה מהירה

אוֹפְּצִיָה יתרונות חסרונות
חשבונות חיסכון מבוטח FDIC, קל לגישה, סיכון נמוך תשואות נמוכות, נזילות מוגבלת
תקליטורים FDIC מבוטח, תשואות גבוהות יותר מחשבונות חיסכון, סיכון נמוך נזילות מוגבלת, מינימום פיקדון, תקופה קצובה
חשבונות שוק הכסף FDIC מבוטח, תשואות גבוהות יותר מחשבונות חיסכון, נזילות גבוהה יותר מתקליטורים נזילות מוגבלת, מינימום הפקדה, מספר מוגבל של עסקאות בחודש
מניות ואגרות חוב פוטנציאל לתשואות גבוהות יותר, גיוון סיכון גבוה יותר, תנודתיות
נדל"ן פוטנציאל לתשואות גבוהות יותר, גיוון סיכון גבוה יותר, תנודתיות, עלויות גבוהות מראש

סיכום

בסביבת ריבית אפס, זה יכול להיות קשה לדעת מה לעשות עם הכסף שלך. חשבונות חיסכון ותקליטורים הם בדרך כלל האפשרויות הבטוחות ביותר, אך הם מציעים החזר מינימלי. חשבונות שוק הכסף מציעים תשואות גבוהות יותר, אך הם גם מגיעים עם סיכון גבוה יותר. מניות ואיגרות חוב מציעות פוטנציאל לתשואות גבוהות יותר, אך הן מגיעות גם עם סיכון גבוה יותר. נדל"ן יכול להציע תשואות גבוהות יותר, אך הוא מגיע גם עם סיכון גבוה יותר ועלויות גבוהות מראש. בסופו של דבר, זה תלוי באדם להחליט איזו אפשרות מתאימה לו ביותר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן