דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה עושים עם הילדים בשבת עכבר העיר?

מה עושים עם הילדים בשבת עכבר העיר?

מה עושים עם הילדים בשבת עכבר העיר?

מה זה עכבר השבת העיר?

עכבר השבת העיר הוא משחק אינטראקטיבי שנועד ללמד ילדים על השבת היהודית. זוהי פעילות מהנה ומלמדת שילדים בכל הגילאים יכולים ליהנות ממנה. המשחק מבוסס על ספר הילדים הפופולרי, עכבר השבת, מאת אריק קימל. במשחק, השחקנים לוקחים על עצמם את התפקיד של עכבר שחייב לחקור את העיר ולמצוא את כל הפריטים הדרושים לשבת. בדרך הם לומדים על המנהגים והמסורות של השבת היהודית.

איך לשחק בעכבר השבת בעיר

עכבר השבת העיר הוא משחק פשוט שניתן לשחק עם שניים עד ארבעה שחקנים. המשחק משוחק על לוח שיש בו מפה של העיר. כל שחקן לוקח על עצמו תפקיד של עכבר ועליו לחקור את העיר כדי למצוא את כל הפריטים הדרושים לשבת. ניתן למצוא את הפריטים במקומות שונים על הלוח. השחקנים חייבים להשתמש בידע שלהם על השבת היהודית כדי למצוא את הפריטים ולהשלים את המשחק.

מטרת המשחק

מטרת המשחק היא למצוא את כל הפריטים הדרושים לשבת. ניתן למצוא את הפריטים במקומות שונים על הלוח. השחקנים חייבים להשתמש בידע שלהם על השבת היהודית כדי למצוא את הפריטים ולהשלים את המשחק. השחקן שמוצא ראשון את כל הפריטים מנצח במשחק.

חוקי המשחק

כללי המשחק פשוטים. שחקנים מתחלפים להזיז את העכבר על הלוח. עליהם למצוא את כל החפצים הדרושים לשבת. ניתן למצוא את הפריטים במקומות שונים על הלוח. השחקנים חייבים להשתמש בידע שלהם על השבת היהודית כדי למצוא את הפריטים ולהשלים את המשחק. השחקן שמוצא ראשון את כל הפריטים מנצח במשחק.

השוואה מהירה

מִשְׂחָק שחקנים מַטָרָה
עכבר השבת העיר 2-4 מצא את כל הפריטים הדרושים לשבת

עכבר השבת העיר היא דרך מצוינת ללמד ילדים על השבת היהודית. זוהי פעילות מהנה ומלמדת שילדים בכל הגילאים יכולים ליהנות ממנה. המשחק מבוסס על ספר הילדים הפופולרי, עכבר השבת, מאת אריק קימל. במשחק, השחקנים לוקחים על עצמם את התפקיד של עכבר שחייב לחקור את העיר ולמצוא את כל הפריטים הדרושים לשבת. בדרך הם לומדים על המנהגים והמסורות של השבת היהודית.

שאלות ותשובות

ש: מה מטרת המשחק?

ת: מטרת המשחק היא למצוא את כל הפריטים הדרושים לשבת. ניתן למצוא את הפריטים במקומות שונים על הלוח. השחקנים חייבים להשתמש בידע שלהם על השבת היהודית כדי למצוא את הפריטים ולהשלים את המשחק. השחקן שמוצא ראשון את כל הפריטים מנצח במשחק.

ש: כמה שחקנים יכולים לשחק בעכבר השבת בעיר?

ת: ניתן לשחק בעכבר השבת בעיר עם שניים עד ארבעה שחקנים.

ש: על מה המשחק מבוסס?

ת: המשחק מבוסס על ספר הילדים הפופולרי, עכבר השבת, מאת אריק קימל.

סיכום

עכבר השבת העיר היא פעילות מהנה ומלמדת לילדים. הוא מבוסס על ספר הילדים הפופולרי, עכבר השבת, מאת אריק קימל. המשחק משוחק עם שניים עד ארבעה שחקנים והמטרה היא למצוא את כל הפריטים הדרושים לשבת. השחקנים חייבים להשתמש בידע שלהם על השבת היהודית כדי למצוא את הפריטים ולהשלים את המשחק. השחקן שמוצא ראשון את כל הפריטים מנצח במשחק. עכבר השבת העיר היא דרך מצוינת ללמד ילדים על השבת היהודית.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן