דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה עושים כאשר מורה נותן מגן נמוך והציונים גבוהים בבגרות?

מה עושים כאשר מורה נותן מגן נמוך והציונים גבוהים בבגרות?

מה עושים כאשר מורה נותן מגן נמוך והציונים גבוהים בבגרות?

מה עושים כאשר מורה נותן מגן נמוך והציונים גבוהים בבגרות?

כאשר מורה נותן מגן נמוך והציונים גבוהים בבגרות, זה יכול להיות מצב קשה גם לתלמיד וגם למורה. מאמר זה בוחן את האסטרטגיות השונות שניתן להשתמש בהן כדי לטפל בבעיה זו.

להבין את המצב

הצעד הראשון בטיפול במצב זה הוא להבין את המצב. חשוב להבין מדוע המורה נתן את המגן הנמוך ומה התלמיד יכול לעשות כדי לשפר את הציונים שלו. כמו כן, חשוב להבין את הציפיות של המורה ושל בית הספר.

דבר עם המורה

לאחר שהתלמיד מבין טוב יותר את המצב, חשוב לדבר עם המורה. ניתן לעשות זאת באופן אישי או באמצעות דואר אלקטרוני. חשוב לכבד ולהקשיב לחששות המורה. כמו כן, חשוב להיות כנים ופתוחים לגבי המטרות והציפיות של התלמיד.

להציב מטרות

לאחר שהתלמיד והמורה שוחחו על המצב, חשוב להגדיר מטרות. מטרות אלו צריכות להיות מציאותיות וניתנות להשגה. חשוב לקבוע מועדים ולעקוב אחר ההתקדמות. זה יעזור לתלמיד לשמור על מוטיבציה ועל המסלול.

לבקש עזרה

אם התלמיד מתקשה לעמוד ביעדים שלו, חשוב לפנות לעזרה. זה יכול להיות מהמורה, תלמידים אחרים או משאבים חיצוניים. חשוב למצוא מערכת תמיכה שיכולה לעזור לתלמיד להישאר במסלול ולהגיע ליעדים שלו.

השוואה מהירה

אִסטרָטֶגִיָה יתרונות
להבין את המצב קבל הבנה טובה יותר של המצב
דבר עם המורה דון במצב ובציפיות
להציב מטרות הציבו יעדים ריאליים ובר-השגה
לבקש עזרה מצא מערכת תמיכה שתעזור להגיע ליעדים

כאשר מורה נותן מגן נמוך והציונים גבוהים בבגרות, זה יכול להיות מצב קשה גם לתלמיד וגם למורה. עם זאת, על ידי הבנת המצב, שיחה עם המורה, הצבת יעדים ופנייה לעזרה, התלמיד יכול לטפל בנושא זה ולהגיע למטרותיו. למידע נוסף על נושא זה, עיין בסרטון YouTube זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן