דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות עם תינוק שמתעורר בגלל שהמוצץ נפל

מה לעשות עם תינוק שמתעורר בגלל שהמוצץ נפל

מה לעשות עם תינוק שמתעורר בגלל שהמוצץ נפל

מה לעשות כשהתינוק שלך מתעורר בגלל שהמוצץ נפל

ללדת תינוק יכול להיות אתגר, במיוחד כשהם מתעוררים באמצע הלילה. אחת הסיבות הנפוצות ביותר לתינוק להתעורר היא בגלל שהמוצץ נפל. זה יכול להיות קשה לדעת מה לעשות כשזה קורה, אבל יש כמה טיפים שיכולים לעזור.

בדוק את המוצץ

הדבר הראשון שצריך לעשות כשהתינוק שלך מתעורר בגלל שהמוצץ נפל הוא לבדוק את המוצץ. ודא שהוא נקי ובמצב טוב. אם הוא מלוכלך, החלף אותו באחד נקי. אם הוא פגום, ייתכן שיהיה צורך להחליף אותו.

החלף את המוצץ

אם המוצץ במצב תקין, החליפו אותו בפה של התינוק. זה יכול לעזור לתינוק לחזור לישון. אם התינוק עדיין ער, נסו להרגיע אותו במגע עדין או שיר ערש.

נסה מוצץ אחר

אם התינוק עדיין ער לאחר החלפת המוצץ, נסה מוצץ אחר. יש תינוקות שמעדיפים סוגים מסוימים של מוצצים, אז אולי כדאי לנסות כמה מוצצים שונים כדי לראות אם אחד מהם עובד טוב יותר.

נסה תנוחת שינה אחרת

אם התינוק עדיין ער לאחר שניסה מוצץ אחר, נסה לשנות את תנוחת השינה שלו. יש תינוקות שמעדיפים לישון על הבטן, בעוד שאחרים מעדיפים לישון על הגב. ניסוי עם עמדות שונות יכול לעזור למצוא את המתאימה ביותר עבור התינוק שלך.

נסה סביבת שינה אחרת

אם התינוק עדיין ער לאחר שניסה תנוחות שינה שונות, נסה לשנות את סביבת השינה. ודאו שהחדר חשוך ושקט, ושהטמפרטורה נוחה. אם התינוק עדיין ער, נסה להשמיע מוזיקה מרגיעה או רעש לבן כדי לעזור לו להירגע.

השוואה מהירה

פעולה תוֹצָאָה
בדוק את המוצץ ודא שהוא נקי ובמצב טוב
החלף את המוצץ נסו להרגיע את התינוק במגע עדין או שיר ערש
נסה מוצץ אחר נסה עם סוגים שונים כדי למצוא את אחד העובד הכי טוב
נסה תנוחת שינה אחרת נסה עם עמדות שונות כדי למצוא את העמדה המתאימה ביותר
נסה סביבת שינה אחרת ודאו שהחדר חשוך ושקט, ושהטמפרטורה נוחה

ללדת תינוק יכול להיות אתגר, במיוחד כשהם מתעוררים באמצע הלילה. אחת הסיבות הנפוצות ביותר לתינוק להתעורר היא בגלל שהמוצץ נפל. זה יכול להיות קשה לדעת מה לעשות כשזה קורה, אבל על ידי ביצוע הטיפים שלמעלה, אתה יכול לעזור לתינוק שלך לחזור לישון. אם התינוק שלך עדיין מתקשה לישון, אולי כדאי להתייעץ עם רופא או מומחה שינה לקבלת ייעוץ. למידע נוסף על איך לעזור לתינוקך לישון, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן