דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות עם תינוקות בגיל 3 חודשים

מה לעשות עם תינוקות בגיל 3 חודשים

מה לעשות עם תינוקות בגיל 3 חודשים

פעילויות לתינוקות בני 3 חודשים

טיפול בתינוק בן 3 חודשים יכול להיות חוויה מתגמלת. בגיל זה, תינוקות הופכים מודעים יותר לסביבתם ומפתחים את המיומנויות המוטוריות שלהם. הנה כמה פעילויות שאתה יכול לעשות עם התינוק שלך בן 3 חודשים כדי לעזור לו לגדול ולהתפתח.

עודדו את זמן הבטן

זמן בטן הוא פעילות חשובה לתינוקות בני 3 חודשים. זה עוזר להם לחזק את שרירי הצוואר והכתפיים, כמו גם לפתח את הכישורים המוטוריים שלהם. כדי לעודד את זמן הבטן, השכיבו את תינוקכם על בטנו על משטח רך כמו שמיכה או מחצלת משחקים. אתה יכול גם למקם צעצועים סביבם כדי לבדר אותם.

שחק Peek-a-Boo

משחק הצצה הוא דרך מצוינת לעזור לתינוקך ללמוד על קביעות אובייקט. זה גם עוזר להם לפתח את הכישורים החברתיים שלהם. כדי לשחק הצצה, כסה את פניך בשמיכה או בידיים ולאחר מכן חשוף את פניך. התינוק שלך ישמח כשתופיע שוב.

אבני דרך לתינוקות בני 3 חודשים

בגיל 3 חודשים, תינוקות מתחילים ללמוד על העולם הסובב אותם. הנה כמה אבני דרך שכדאי לשים לב אליהן בעת הטיפול בתינוק בן 3 חודשים.

מחייך וצוחק

בגיל 3 חודשים, תינוקות יתחילו לחייך ולצחוק. זה סימן שהם מפתחים את הכישורים החברתיים שלהם ומתחילים לזהות פרצופים מוכרים.

מעקב אחר אובייקטים

תינוקות בגיל זה יתחילו לעקוב אחר חפצים בעיניים. זוהי אבן דרך חשובה שכן היא עוזרת להם לפתח את החזון שלהם. טיפול בתינוק בן 3 חודשים יכול להיות חוויה מתגמלת. עם הפעילויות והאבני דרך הנכונות, אתה יכול לעזור לתינוק שלך לגדול ולהתפתח. למידע נוסף, אתה יכול לבקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן