דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות עם קן צרעות מזרחי?

מה לעשות עם קן צרעות מזרחי?

מה לעשות עם קן צרעות מזרחי?

מה זה צרעת מזרחית?

צרעת מזרחית היא זן של צרעת שמקורה בחצי הכדור המזרחי. הם נמצאים בדרך כלל באזורים של אסיה, אירופה ואפריקה. צרעות מזרחיות בדרך כלל גדולות יותר ממינים אחרים של צרעות, עם אורך גוף של עד 2 אינץ'. הם ידועים גם בהתנהגות התוקפנית ובעקיצות הכואבות שלהם.

איך נראה קן של צרעות מזרחיות?

קיני צרעות מזרחיים עשויים בדרך כלל מחומר דמוי נייר ונמצאים בדרך כלל בעצים, בשיחים או באזורים מוגנים אחרים. הקנים הם בדרך כלל בצורתם עגולה או סגלגלה וגודלם יכול לנוע בין סנטימטרים בודדים לקוטר של כמה מטרים. הקנים הם בדרך כלל בצבע אפור או חום ובעלי מרקם נייר.

מה עליך לעשות אם אתה מוצא קן של צרעות מזרחיות?

אם אתה מוצא קן צרעות מזרחי בשטח שלך, חשוב לנקוט באמצעי הזהירות המתאימים כדי להגן על עצמך מפני עקיצות. הצעד הראשון הוא להימנע מהפרעה לקן. צרעות מזרחיות אגרסיביות מאוד ויתקפו אם הן ירגישו מאוימות. אם אתם חייבים להתקרב לקן, חשוב ללבוש ביגוד מגן, כמו שרוולים ארוכים ומכנסיים, ולהשתמש בצעיף כוורן או במסכת פנים.

התקשר לאיש מקצוע

אם מצאתם קן צרעות מזרחי בנכס שלכם, עדיף להתקשר לחברת הדברה מקצועית שתסיר אותו. לחברות הדברה יש את הציוד והניסיון הדרושים להרחקת הקן בבטחה ולמנוע עקיצות.

הרחק ילדים וחיות מחמד

חשוב להרחיק ילדים וחיות מחמד מהקן. צרעות מזרחיות אגרסיביות מאוד ויתקפו אם הן ירגישו מאוימות. אם אתם חייבים להתקרב לקן, חשוב ללבוש ביגוד מגן, כמו שרוולים ארוכים ומכנסיים, ולהשתמש בצעיף כוורן או במסכת פנים.

מניעת קנים עתידיים

לאחר הסרת הקן, חשוב לנקוט בצעדים למניעת היווצרות קינים עתידיים. זה יכול לכלול כריתת עצים ושיחים, איטום סדקים או חריצים בביתך והרחקת מקורות מזון מהאזור.

סיכום

צרעות מזרחיות הן זן של צרעות שמקורן בחצי הכדור המזרחי. אם אתה מוצא קן צרעות מזרחי בשטח שלך, חשוב לנקוט באמצעי הזהירות המתאימים כדי להגן על עצמך מפני עקיצות. כדאי להתקשר לחברת הדברה מקצועית על מנת להסיר את הקן ולנקוט בצעדים למניעת היווצרות קינים עתידיים. למידע נוסף על צרעות מזרחיות, בקר ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן