דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות עם קן צרעות מזרחי?

מה לעשות עם קן צרעות מזרחי?

מה לעשות עם קן צרעות מזרחי?

מה זה צרעת מזרחית?

צרעת מזרחית היא זן של צרעת שניתן למצוא במקומות רבים בעולם, כולל אירופה, אסיה וצפון אמריקה. הם בדרך כלל גדולים יותר ממינים אחרים של צרעות, והם ידועים בהתנהגות התוקפנית שלהם. צרעות מזרחיות ידועות גם בזכות הקנים הגדולים שלהן, שניתן למצוא בעצים, בשיחים ובאזורים אחרים סביב בתים ועסקים.

איך נראה קן של צרעות מזרחיות?

קן של צרעות מזרחיות הוא בדרך כלל עגול וקוטר יכול להיות עד שני מטרים. הקן מורכב מחומר דמוי נייר שנוצר על ידי הצרעות עצמם. הקן ממוקם בדרך כלל בתוך עץ או שיח, אך ניתן למצוא אותו גם באזורים אחרים מסביב לבתים ועסקים.

מהן הסכנות של קן צרעות מזרחי?

צרעות מזרחיות ידועות בהתנהגותן התוקפנית ועלולה להיות מסוכנת אם מפריעים להן. הם יכולים לעקוץ מספר פעמים והארס שלהם יכול לגרום לכאבים ולנפיחות עזים. בנוסף, הקן עצמו עלול להוות סכנה אם הוא ממוקם באזור שבו אנשים או בעלי חיים יכולים לבוא איתו במגע.

כיצד אוכל להסיר בבטחה קן של צרעות מזרחיות?

אם יש לך קן מזרחי צרעות בנכס שלך, חשוב לנקוט בצעדים הדרושים כדי להסיר אותו בבטחה. הצעד הראשון הוא לזהות את הקן ולוודא שזהו קן של צרעות מזרחיות. לאחר שזיהיתם את הקן, יש לפנות לחברת הדברה מקצועית על מנת להסירו בבטחה. חברת ההדברה תשתמש בציוד מיוחד כדי להסיר בבטחה את הקן וכל צרעות שנותרו. הם גם ישתמשו בקוטלי חרקים כדי להרוג את כל הצרעות שנותרו ולמנוע מהם לחזור. חשוב להקפיד על הוראות חברת ההדברה כדי להבטיח את שלומם של עצמך ושל אחרים.

מה עלי לעשות לאחר הסרת קן הצרעה המזרחית?

לאחר הסרת קן הצרעות המזרחיות, חשוב לנקוט בצעדים למניעת נגיעות עתידיות. זה כולל הסרת צרעות מתות וקינים שלהן, כמו גם איטום סדקים או חריצים באזור שבו הקן היה ממוקם. בנוסף, עליך לבדוק את הנכס שלך באופן קבוע עבור כל סימן של צרעות או הקנים שלהם.

סיכום

צרעות מזרחיות הן זן של צרעות שניתן למצוא במקומות רבים בעולם. אם יש לך קן מזרחי צרעות בנכס שלך, חשוב לנקוט בצעדים הדרושים כדי להסיר אותו בבטחה. זה כולל פנייה לחברת הדברה מקצועית כדי להסיר בבטחה את הקן וכל צרעות שנותרו. בנוסף, עליך לנקוט בצעדים למניעת נגיעות עתידיות על ידי הסרת צרעות מתות והקנים שלהן, כמו גם איטום סדקים או חריצים באזור שבו הקן היה ממוקם. למידע נוסף על הקנים של מזרח צרעות, צפו בסרטון זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן