דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות עם פרוטה שנוצרה במעשר שני

מה לעשות עם פרוטה שנוצרה במעשר שני

מה לעשות עם פרוטה שנוצרה במעשר שני

מהו מעשר שני?

מעשר שני הוא דרך להחזיר לאלוהים ולקהילה. מדובר בצורת מעשר הנפרדת מהמעשר המסורתי, שהוא בדרך כלל 10% מהכנסתו של אדם. מעשר שני הוא סכום קטן יותר, בדרך כלל 1%, שניתן לארגון צדקה או ארגון אחר שעושה עבודה טובה בקהילה.

מהי הפרוטה שנוצרה במעשר שני?

הפרוטה שנוצרת במעשר שני היא הפרוטה הנוספת שנשארת כאשר אדם נותן 1% מהכנסתו לארגון צדקה או ארגון אחר. פרוטה זו היא תזכורת לחשיבות החזרה לקהילה ולאלוהים.

מה לעשות עם הפרוטה שנוצרה במעשר שני

הפרוטה שנוצרת על מעשר שני יכולה לשמש במגוון דרכים. הנה כמה רעיונות:

1. לתרום את האגורה

את הפרוטה שנוצרה על מעשר שני ניתן לתרום לארגון צדקה או ארגון אחר שעושה עבודה טובה בקהילה. זוהי דרך מצוינת להראות את תמיכתכם בארגון ולעזור להם להמשיך בעבודתם.

2. שמור את האגורה

את הפרוטה שנוצרה על מעשר שני ניתן לשמור ולהשתמש למטרה מיוחדת. לדוגמה, זה יכול לשמש לקניית מתנה למישהו מיוחד או כדי לתרום לארגון צדקה.

3. תן את האגורה

את הפרוטה שנוצרה על מעשר שני אפשר לתת למי שזקוק. זוהי דרך מצוינת להראות טוב לב ולעזור למי שפחות ברי מזל.

4. השתמש ב-Penny כדי לעשות הבדל

הפרוטה שנוצרה על מעשר שני יכולה לשמש כדי לעשות את ההבדל בעולם. לדוגמה, זה יכול לשמש לקניית ציוד לבית ספר במדינה מתפתחת או כדי לסייע במימון פרויקט שעוזר לשפר את חייהם של אנשים באזור מסוים.

5. השתמש בפרוטה כדי להפיץ חסד

הפרוטה שנוצרה על מעשר שני יכולה לשמש להפצת חסד ורצון טוב. למשל, אפשר לקנות בו כוס קפה לאדם זר או לקניית צעצוע לילד במצוקה.

סיכום

הפרוטה שנוצרה על מעשר שני היא תזכורת לחשיבות החזרה לאלוהים ולקהילה. ניתן להשתמש בו במגוון דרכים, החל מתרומתו לארגון צדקה או ארגון אחר וכלה בשימוש בו כדי לחולל שינוי בעולם. לא משנה איך משתמשים בו, הפרוטה שנוצרת על מעשר שני היא תזכורת לחשיבות ההחזר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן