דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות עם ספרים משומשים?

מה לעשות עם ספרים משומשים?

מה לעשות עם ספרים משומשים?

תרומה לספרייה או לבית ספר

יש לכם ערימה של ספרים משומשים שאתם לא יודעים מה לעשות איתם? תרומתם לספרייה או לבית ספר היא דרך מצוינת לנצל אותם היטב. ספריות ובתי ספר תמיד מחפשים תרומות של ספרים כדי לעזור לבנות את האוספים שלהם. אתה יכול ליצור קשר עם הספרייה או בית הספר המקומיים שלך כדי לראות אם הם מקבלים תרומות ספרים.

תרומה לארגון צדקה

דרך מצוינת נוספת להשתמש בספרים המשומשים שלך היא לתרום אותם לארגון צדקה. ארגוני צדקה רבים מקבלים תרומות ספרים ומשתמשות בהן כדי לעזור לנזקקים. אתה יכול לפנות לארגוני הצדקה המקומיים שלך כדי לראות אם הם מקבלים תרומות ספרים.

מכור אותם באינטרנט

אם אתה מחפש להרוויח קצת כסף מהספרים המשומשים שלך, אתה יכול למכור אותם באינטרנט. ישנם מספר אתרי אינטרנט המאפשרים למכור ספרים משומשים, כגון אמזון, איביי ו-Half.com. אתה יכול לרשום את הספרים שלך למכירה ולהגדיר מחירים משלך.

תמסור אותם

אם אתה לא רוצה להרוויח כסף מהספרים המשומשים שלך, אתה תמיד יכול לתת אותם. אתה יכול לתת אותם לחברים ובני משפחה, או שאתה יכול לתרום אותם לעמותה מקומית או לחנות יד שניה. זוהי דרך מצוינת להשתמש בספרים המשומשים שלך ולעזור לנזקקים.

האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה הפתוחה היא דרך מצוינת להשתמש בספרים המשומשים שלך. האוניברסיטה הפתוחה היא אוניברסיטה מקוונת המציעה קורסים בחינם במגוון נושאים. אתה יכול להשתמש בספרים המשומשים שלך כדי לעזור לך ללמוד עבור הקורסים. אתה יכול גם לתרום את הספרים המשומשים שלך לספריית האוניברסיטה הפתוחה, שתעזור לסטודנטים אחרים שלוקחים את הקורסים.

לקחת קורס

אם אתם מחפשים ללמוד משהו חדש, האוניברסיטה הפתוחה היא מקום מצוין להתחיל בו. אתה יכול להשתמש בספרים המשומשים שלך כדי לעזור לך ללמוד עבור הקורסים. האוניברסיטה הפתוחה מציעה קורסים במגוון נושאים, מעסקים למדעים ועד למדעי הרוח.

תרום את הספרים שלך

אם אינך רוצה לקחת קורס, אתה עדיין יכול להשתמש בספרים המשומשים שלך על ידי תרומה לספריית האוניברסיטה הפתוחה. הספרייה תמיד מחפשת תרומות של ספרים כדי לסייע בבניית האוסף שלה. תרומת הספרים המשומשים שלך לספרייה תעזור לסטודנטים אחרים שלוקחים את הקורסים.

שתף את הידע שלך

אם יש לך ידע או ניסיון בנושא מסוים, תוכל לחלוק אותם עם קהילת האוניברסיטה הפתוחה. אתה יכול לכתוב מאמרים, ליצור הדרכות, או אפילו לתת הרצאות. שיתוף הידע שלך עם קהילת האוניברסיטה הפתוחה היא דרך מצוינת להשתמש בספרים המשומשים שלך. האם יש לך ערימה של ספרים משומשים שאתה לא יודע מה לעשות איתם? ישנן מספר דרכים לעשות בהם שימוש טוב, מתרומתם לספרייה או לבית ספר ועד למכירתם באינטרנט. אתה יכול גם לתרום אותם לארגון צדקה או לתת אותם. האוניברסיטה הפתוחה היא עוד דרך נהדרת להשתמש בספרים המשומשים שלך. אתה יכול להשתמש בהם כדי לעזור לך ללמוד עבור הקורסים, לתרום אותם לספרייה, או לשתף את הידע שלך עם קהילת האוניברסיטה הפתוחה. לא משנה איך תבחר להשתמש בספרים המשומשים שלך, אתה יכול להיות בטוח שאתה מנצל אותם היטב.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן