דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות עם מחשב ללא חיבור HDMI?

מה לעשות עם מחשב ללא חיבור HDMI?

מה לעשות עם מחשב ללא חיבור HDMI?

מה זה HDMI?

HDMI קיצור של High-Definition Multimedia Interface. זהו חיבור דיגיטלי המשמש לחיבור מחשב לצג או לטלוויזיה. זהו החיבור הנפוץ ביותר המשמש כיום לחיבור מחשב להתקן תצוגה. HDMI מסוגל לשאת אותות שמע ווידאו, מה שהופך אותו לחיבור אידיאלי לחיבור מחשב להתקן תצוגה.

מה לעשות עם מחשב ללא חיבור HDMI?

אם יש לך מחשב ללא חיבור HDMI, עדיין קיימות מספר דרכים לחבר אותו לצג או לטלוויזיה. החיבור הנפוץ ביותר הוא VGA. VGA ראשי תיבות של Video Graphics Array והוא חיבור אנלוגי המשמש לחיבור מחשב להתקן תצוגה. VGA מסוגל לשאת אותות וידאו בלבד, כך שאם אתה מחבר מחשב להתקן תצוגה הכולל רמקולים, תצטרך להשתמש בחיבור שמע נפרד. אפשרות נוספת היא להשתמש בחיבור DisplayPort. DisplayPort הוא חיבור דיגיטלי המשמש לחיבור מחשב להתקן תצוגה. DisplayPort מסוגל לשאת אותות שמע ווידאו, מה שהופך אותו לחיבור אידיאלי לחיבור מחשב להתקן תצוגה. לבסוף, אתה יכול להשתמש במתאם כדי לחבר את המחשב שלך להתקן תצוגה. ישנם מגוון מתאמים זמינים, כגון מתאמי DVI ל-HDMI, מתאמי VGA ל-HDMI, ומתאמי DisplayPort ל-HDMI.

השוואה מהירה

חיבור סוּג אודיו/וידאו
HDMI דִיגִיטָלי אודיו/וידאו
VGA אנלוגי וִידֵאוֹ
DisplayPort דִיגִיטָלי אודיו/וידאו

סיכום

אם יש לך מחשב ללא חיבור HDMI, עדיין קיימות מספר דרכים לחבר אותו לצג או לטלוויזיה. החיבור הנפוץ ביותר הוא VGA, אך אתה יכול גם להשתמש בחיבור DisplayPort או במתאם כדי לחבר את המחשב שלך להתקן תצוגה. לא משנה באיזה חיבור תבחרו, חשוב לוודא שהמחשב והתקן התצוגה שלכם תואמים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן