דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כשתינוק לא רוצה בקבוק ורק יונק?

מה לעשות כשתינוק לא רוצה בקבוק ורק יונק?

מה לעשות כשתינוק לא רוצה בקבוק ורק יונק?

מה לעשות כשתינוק לא רוצה בקבוק ורק יונק?

ללדת תינוק שמסרב לבקבוק ורוצה רק להניק יכול להיות אתגר. זה יכול להיות קשה לדעת מה לעשות כשהתינוק שלך לא לוקח בקבוק ורוצה רק להניק. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לנהל את המצב הזה.

להבין את הסיבות

הצעד הראשון הוא להבין מדוע התינוק שלך מסרב לבקבוק ורוצה רק להניק. יכול להיות שהתינוק שלך רגיל לטעם ולמרקם של חלב אם, או שהם רגילים לקרבה ולנוחות של הנקה. יכול להיות גם שהתינוק שלך מתקשה לעבור משד לבקבוק.

נסה בקבוקים שונים

אם התינוק שלך מסרב לבקבוק, נסה סוגים שונים של בקבוקים. יש תינוקות שמעדיפים בקבוקים עם בסיס רחב, בעוד שאחרים מעדיפים בקבוקים עם בסיס צר. ייתכן שתרצה גם לנסות סוגים שונים של פטמות, כגון פטמות בזרימה איטית או פטמות בזרימה מהירה.

נסה תנוחות האכלה שונות

אם תינוקך מסרב לבקבוק, נסה תנוחות האכלה שונות. יש תינוקות שמעדיפים להחזיק אותם זקוף, בעוד שאחרים מעדיפים להחזיק אותם במצב שכיבה. ייתכן שתרצה גם לנסות תנוחות שונות, כגון שכיבה בצד או עריסה.

נסה טמפרטורות שונות

אם התינוק שלך מסרב לבקבוק, נסה טמפרטורות שונות. יש תינוקות שמעדיפים חלב חם, בעוד שאחרים מעדיפים חלב קר. ייתכן שתרצה לנסות גם טמפרטורות שונות, כגון טמפרטורת החדר או מעט חמה.

נסה טעמים שונים

אם התינוק שלך מסרב לבקבוק, נסה טעמים שונים. יש תינוקות שמעדיפים טעמים מתוקים, בעוד שאחרים מעדיפים טעמים מלוחים. אולי כדאי לנסות גם טעמים שונים, כמו וניל, תות או בננה.

להיות סבלני

יכול לקחת זמן עד שהתינוק שלך מתרגל לקחת בקבוק. היו סבלניים ואל תוותרו. אם תינוקך עדיין מסרב לבקבוק לאחר שניסית את כל העצות לעיל, דבר עם הרופא שלך או עם יועצת הנקה לקבלת עצות נוספות.

השוואה מהירה

עֵצָה תיאור
נסה בקבוקים שונים נסה סוגים שונים של בקבוקים ופטמות.
נסה תנוחות האכלה שונות נסה תנוחות שונות, כגון שכיבה מהצד או עריסה.
נסה טמפרטורות שונות נסה טמפרטורות שונות, כגון טמפרטורת החדר או מעט חם.
נסה טעמים שונים נסה טעמים שונים, כגון וניל, תות או בננה.
להיות סבלני יכול לקחת זמן עד שהתינוק שלך מתרגל לקחת בקבוק.

ללדת תינוק שמסרב לבקבוק ורוצה רק להניק יכול להיות אתגר. זה יכול להיות קשה לדעת מה לעשות כשהתינוק שלך לא לוקח בקבוק ורוצה רק להניק. הבנת הסיבות לכך שהתינוק שלך מסרב לבקבוק ולנסות בקבוקים שונים, תנוחות האכלה, טמפרטורות וטעמים יכולים לעזור. היו סבלניים ואל תוותרו. אם תינוקך עדיין מסרב לבקבוק לאחר שניסית את כל העצות לעיל, דבר עם הרופא שלך או עם יועצת הנקה לקבלת עצות נוספות. למידע נוסף על נושא זה, עיין בסרטון זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן