דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כשמסך המגע במחשב לא עובד?

מה לעשות כשמסך המגע במחשב לא עובד?

מה לעשות כשמסך המגע במחשב לא עובד?

מה לעשות כאשר מסך המגע במחשב אינו פועל

מסכי מגע הם דרך מצוינת ליצור אינטראקציה עם המחשב שלך, אבל כשהם לא עובדים, זה יכול להיות מתסכל להפליא. אם אתה נתקל בבעיות עם מסך המגע של המחשב שלך, הנה כמה טיפים שיעזרו לך לפתור את הבעיה ולתקן אותה.

בדוק את החיבורים

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את החיבורים בין המחשב למסך המגע. ודא שהכבלים מחוברים היטב ושמסך המגע מופעל. אם החיבורים רופפים או שהחשמל כבוי, מסך המגע לא יפעל.

בדוק את הדרייברים

אם החיבורים מאובטחים והחשמל פועל, השלב הבא הוא לבדוק את מנהלי ההתקנים. מנהלי התקנים הם התוכנה המאפשרת למחשב לתקשר עם מסך המגע. אם מנהלי ההתקנים אינם מעודכנים או פגומים, מסך המגע לא יפעל כראוי. כדי לבדוק את מנהלי ההתקנים, פתח את מנהל ההתקנים וחפש את מסך המגע. אם הדרייברים לא מעודכנים, תוכל לעדכן אותם על ידי הורדת הגרסה העדכנית ביותר מאתר היצרן.

החלף את מסך המגע

אם החיבורים מאובטחים, המתח פועל והדרייברים מעודכנים, השלב הבא הוא החלפת מסך המגע. החלפת מסך המגע עלולה להיות תהליך קשה, ולכן עדיף להתייעץ עם איש מקצוע אם לא נוח לכם לעשות זאת בעצמכם.

סיכום

אם מסך המגע של המחשב שלך לא עובד, יש כמה שלבים שתוכל לנקוט כדי לפתור את הבעיה ולתקן אותה. ראשית, בדוק את החיבורים בין המחשב למסך המגע. לאחר מכן, בדוק את מנהלי ההתקן כדי לוודא שהם מעודכנים. לבסוף, אם כל השאר נכשל, ייתכן שיהיה עליך להחליף את מסך המגע. למידע נוסף, בדוק את הסרטון הזה או מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן