דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כשמסך המגע במחשב לא עובד?

מה לעשות כשמסך המגע במחשב לא עובד?

מה לעשות כשמסך המגע במחשב לא עובד?

מה לעשות כשמסך המגע במחשב לא עובד?

מסכי מגע הופכים פופולריים יותר ויותר במחשבים, אבל הם יכולים להיות מתסכלים כשהם לא עובדים כמו שצריך. אם אתה נתקל בבעיות עם מסך המגע במחשב שלך, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לנסות לתקן את הבעיה.

פתרון בעיות במסך המגע

השלב הראשון בפתרון הבעיות במסך המגע הוא לוודא שהמחשב מעודכן. בדוק אם יש עדכונים זמינים והתקן אותם במידת הצורך. אם מסך המגע עדיין לא פועל, נסה להפעיל מחדש את המחשב. אם מסך המגע עדיין לא פועל, נסה לכייל אותו. ניתן לעשות זאת על ידי מעבר ללוח הבקרה ובחירה באפשרות "כיול". בצע את ההוראות על המסך כדי להשלים את תהליך הכיול. אם מסך המגע עדיין לא עובד, נסה להסיר ולהתקין מחדש את מנהל ההתקן של מסך המגע. ניתן לעשות זאת על ידי מעבר למנהל ההתקנים ובחירה באפשרות "הסר התקנה". לאחר הסרת מנהל ההתקן, הפעל מחדש את המחשב ולאחר מכן התקן מחדש את מנהל ההתקן.

החלפת מסך המגע

אם מסך המגע עדיין לא עובד לאחר פתרון בעיות, ייתכן שהגיע הזמן להחליף את מסך המגע. ניתן לעשות זאת על ידי רכישת מסך מגע חדש ולאחר מכן ביצוע ההוראות המצורפות אליו. חשוב לוודא שמסך המגע החדש תואם למחשב שלך. אם זה לא, זה לא יעבוד כמו שצריך. אתה יכול לבדוק את התאימות על ידי התבוננות במפרטים של מסך המגע והשוואתם למפרטי המחשב שלך. לאחר שרכשת את מסך המגע החדש, תצטרך להתקין אותו. ניתן לעשות זאת על ידי ביצוע ההוראות המצורפות למסך המגע. חשוב לוודא שמסך המגע מותקן כהלכה ושכל החיבורים מאובטחים. לאחר התקנת מסך המגע, יהיה עליך לכייל אותו. ניתן לעשות זאת על ידי מעבר ללוח הבקרה ובחירה באפשרות "כיול". בצע את ההוראות על המסך כדי להשלים את תהליך הכיול.

סיכום

מתקשים עם מסך המגע במחשב? יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לנסות לתקן את הבעיה, החל מפתרון בעיות ועד החלפת המסך. אם מסך המגע עדיין לא עובד לאחר פתרון בעיות, ייתכן שהגיע הזמן להחליף את מסך המגע. ודא שמסך המגע החדש תואם למחשב שלך ולאחר מכן עקוב אחר ההוראות המצורפות לו כדי להתקין אותו. לאחר התקנת מסך המגע, יהיה עליך לכייל אותו. למידע נוסף, בדוק את הסרטון הזה או מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן