דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כשיש בעיה בשיחות אייפון 7 פלוס

מה לעשות כשיש בעיה בשיחות אייפון 7 פלוס

מה לעשות כשיש בעיה בשיחות אייפון 7 פלוס

בדוק את חיבור הרשת שלך

אם אתה מתקשה לבצע או לקבל שיחות באייפון 7 פלוס, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את חיבור הרשת שלך. ודא שיש לך אות חזק ושאתה מחובר לרשת הנכונה. אם אתה מחובר לרשת Wi-Fi, נסה לעבור לרשת סלולרית או להיפך. אתה יכול גם לנסות לכבות ולהדליק שוב את הטלפון כדי לאפס את החיבור.

בדוק את הגדרות הטלפון שלך

אם חיבור הרשת שלך תקין, השלב הבא הוא לבדוק את הגדרות הטלפון שלך. ודא שהטלפון שלך מוגדר לביצוע וקבלת שיחות. אתה יכול לעשות זאת על ידי מעבר להגדרות > טלפון וודא שהאפשרות "שיחות" מופעלת. כדאי גם לבדוק את ההגדרות "הפניית שיחות" ו"שיחה ממתינה" כדי לוודא שהן כבויות.

בדוק את הגדרות הספק שלך

אם הגדרות הטלפון שלך נכונות, השלב הבא הוא לבדוק את הגדרות הספק שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי מעבר להגדרות > ספק וודא שהאפשרות "שיחות" מופעלת. כדאי גם לבדוק את ההגדרות "הפניית שיחות" ו"שיחה ממתינה" כדי לוודא שהן כבויות.

עדכן את ה-iOS שלך

אם הגדרות הספק שלך נכונות, השלב הבא הוא לוודא שה-iOS שלך מעודכן. אתה יכול לעשות זאת על ידי מעבר להגדרות > כללי > עדכון תוכנה ולוודא שהגרסה העדכנית ביותר של iOS מותקנת. אם יש עדכון זמין, עליך להתקין אותו בהקדם האפשרי.

אפס את הגדרות הרשת שלך

אם ניסית את כל השלבים שלמעלה ואתה עדיין נתקל בבעיות עם שיחות ה-iPhone 7 Plus שלך, השלב הבא הוא איפוס הגדרות הרשת שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי מעבר להגדרות > כללי > איפוס והקשה על האפשרות "אפס הגדרות רשת". זה יאפס את כל הגדרות הרשת שלך, כולל סיסמאות ה-Wi-Fi והגדרות הסלולר שלך.

צור קשר עם הספק שלך

אם ניסית את כל השלבים שלמעלה ואתה עדיין נתקל בבעיות עם שיחות ה-iPhone 7 Plus שלך, השלב הבא הוא ליצור קשר עם הספק שלך. הספק שלך אמור להיות מסוגל לעזור לך לפתור את הבעיה ולספק לך תמיכה נוספת במידת הצורך. אתה יכול גם לבדוק סרטוני YouTube לטיפים וטריקים נוספים.

עצות לפתרון בעיות

  • ודא שחיבור הרשת שלך חזק ושאתה מחובר לרשת הנכונה.
  • בדוק את הגדרות הטלפון שלך וודא שהאפשרות "שיחות" מופעלת.
  • בדוק את הגדרות הספק שלך וודא שהאפשרות "שיחות" מופעלת.
  • ודא שה-iOS שלך מעודכן.
  • אפס את הגדרות הרשת שלך.
  • צור קשר עם הספק שלך לתמיכה נוספת.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן