דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כשהתינוקת שלך מתעוררת כל שעה בלילה?

מה לעשות כשהתינוקת שלך מתעוררת כל שעה בלילה?

מה לעשות כשהתינוקת שלך מתעוררת כל שעה בלילה?

מה לעשות כשהתינוקת שלך מתעוררת כל שעה בלילה?

ללדת תינוקת שמתעוררת כל שעה בלילה יכולה להיות מתישה. זה יכול להיות קשה לדעת מה לעשות כשהילדה שלך מתעוררת כל שעה בלילה. אבל יש כמה טיפים שיכולים לעזור לך לעבור את הלילה ולנוח קצת.

צור שגרת שעת שינה

יצירת שגרת שעת שינה היא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי לעזור לתינוקת שלך לישון טוב יותר. שגרת השינה צריכה לכלול דברים כמו אמבטיה חמה, עיסוי, סיפור ושירת ערש. זה יעזור לתינוקת שלך להירגע ולהתכונן לשינה.

ודא שהתינוק שלך מרגיש בנוח

חשוב גם לוודא שהילדה שלך מרגישה בנוח. ודא שהטמפרטורה הנכונה בחדר שלה ושיש לה מזרן ומצעים נוחים. כדאי גם לוודא שיש לה תנוחת שינה נוחה.

נסה רעש לבן

רעש לבן יכול להיות דרך מצוינת לעזור לתינוקת שלך לישון טוב יותר. רעש לבן יכול לעזור לחסום רעשים אחרים שעלולים להעיר אותה. ניתן לקנות מכונת רעש לבן או להוריד אפליקציית רעש לבן.

בדוק אם יש רעב או אי נוחות

אם התינוקת שלך מתעוררת כל שעה, זה יכול להיות בגלל שהיא רעבה או לא נוחה. בדקו אם היא צריכה להאכיל או שהיא צריכה להחליף חיתול. אתה יכול גם לבדוק אם חם לה מדי או קר מדי.

נסה מוצץ

אם התינוקת שלך מתעוררת כל שעה, אולי כדאי לנסות לתת לה מוצץ. מוצץ יכול לעזור להרגיע אותה ולעזור לה לחזור לישון.

נסה שיטת אימון שינה

אם התינוקת שלך עדיין מתעוררת כל שעה, אולי כדאי לך לנסות שיטת אימון שינה. שיטות אימון שינה יכולות לעזור לתינוקת שלך ללמוד להרגיע את עצמה ולחזור לישון בעצמה.

דבר עם הרופא שלך

אם התינוקת שלך עדיין מתעוררת כל שעה, מומלץ לדבר עם הרופא שלך. הרופא שלך יכול לעזור לך להבין מה גורם לבעיה ולעזור לך למצוא פתרון. ללדת תינוקת שמתעוררת כל שעה בלילה יכולה להיות מתישה. אבל עם האסטרטגיות הנכונות, אתה יכול לעזור לתינוקת שלך לקבל את המנוחה שהיא צריכה. נסה ליצור שגרת שינה, לוודא שהיא נוחה, להשתמש ברעש לבן, לבדוק אם יש רעב או אי נוחות, לנסות מוצץ ולנסות שיטת אימון שינה. אם אף אחת מהאסטרטגיות הללו לא עובדת, שוחח עם הרופא שלך. עם העזרה הנכונה, תוכל לגרום לתינוקת שלך לישון כל הלילה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן