דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כשהרווח במקלדת רושם אות

מה לעשות כשהרווח במקלדת רושם אות

מה לעשות כשהרווח במקלדת רושם אות

מה לעשות כשהרווח במקלדת רושם אות

האם אי פעם הקלדת במקלדת שלך ושמת לב שמקש הרווח רושם אות במקום רווח? זו יכולה להיות בעיה מתסכלת, אבל למרבה המזל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לתקן את זה. במאמר זה, נדון במה לעשות כאשר הרווח במקלדת רושם אות במקום רווח.

בדוק את הגדרות המקלדת

הדבר הראשון שעליך לעשות כאשר הרווח במקלדת רושם אות במקום רווח הוא לבדוק את הגדרות המקלדת. בהתאם לסוג המקלדת שברשותך, ייתכן שתהיה הגדרה המאפשרת לך לשנות את התנהגות מקש הרווח. לדוגמה, מקלדות מסוימות מאפשרות לך לעבור בין מצב "רווח" ו"אות". אם זה המקרה, אתה יכול פשוט להעביר את ההגדרה ל"רווח" והבעיה אמורה להיפתר.

בדוק את חיבורי המקלדת

אם הגדרות המקלדת אינן הבעיה, הדבר הבא שעליך לעשות הוא לבדוק את חיבורי המקלדת. אם המקלדת מחוברת למחשב נייד או שולחני, ודאו שהחיבור מאובטח ושהמקלדת מחוברת כהלכה. אם המקלדת אלחוטית, ודאו שהסוללות טעונות ושהחיבור חזק.

נקה את המקלדת

סיבה אפשרית נוספת לבעיה היא שהמקלדת מלוכלכת. אבק, לכלוך ופסולת אחרת יכולים להצטבר על המפתחות ולגרום להם להידבק או לא לפעול כראוי. כדי לנקות את המקלדת, אתה יכול להשתמש בפחית של אוויר דחוס כדי לפוצץ כל פסולת. אתה יכול גם להשתמש במטלית לחה כדי לנגב לכלוך או אבק.

החלף את המקלדת

אם אף אחד מהפתרונות לעיל לא עובד, אז אולי הגיע הזמן להחליף את המקלדת. אם המקלדת ישנה או נפגעה, אז אולי הגיע הזמן להשקיע במקלדת חדשה. ישנם סוגים רבים ושונים של מקלדות זמינים, אז אתה אמור להיות מסוגל למצוא אחת שמתאימה לצרכים שלך. כאשר הרווח במקלדת רושם אות במקום רווח, זה יכול להיות בעיה מתסכלת. עם זאת, על ידי ביצוע השלבים המפורטים לעיל, אתה אמור להיות מסוגל לתקן את הבעיה ולמנוע אותה מלהתרחש שוב. למידע נוסף, תוכל למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן