דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כשהמקלדת נעלמת בטלפון Meizu Note 6?

מה לעשות כשהמקלדת נעלמת בטלפון Meizu Note 6?

מה לעשות כשהמקלדת נעלמת בטלפון Meizu Note 6?

מה לעשות כשהמקלדת נעלמת בטלפון Meizu Note 6?

ה-Meizu Note 6 הוא טלפון נהדר, אבל זה יכול להיות מתסכל כשהמקלדת נעלמת. אם אי פעם חווית בעיה זו, אתה יודע כמה זה יכול להיות מעצבן. למרבה המזל, ישנם כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי להחזיר את המקלדת שלך.

הפעל מחדש את הטלפון

הדבר הראשון שעליך לעשות כאשר המקלדת נעלמת הוא להפעיל מחדש את הטלפון. לעתים קרובות זה יכול לתקן את הבעיה, מכיוון שהוא יאפס את הטלפון וינקה תקלות זמניות. כדי להפעיל מחדש את הטלפון, לחץ והחזק את לחצן ההפעלה למשך מספר שניות. לאחר מכן, בחר "הפעל מחדש" מהתפריט שמופיע.

בדוק את הגדרות המקלדת

אם הפעלה מחדש של הטלפון לא עובדת, עליך לבדוק את הגדרות המקלדת. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית ההגדרות ובחר "שפה וקלט". לאחר מכן, ודא שהמקלדת מופעלת. אם זה לא, אתה יכול להפעיל אותו על ידי הקשה על מתג ההחלפה שלצדו.

עדכן את אפליקציית המקלדת

אם המקלדת מופעלת, עליך לבדוק אם יש עדכונים. כדי לעשות זאת, פתח את חנות Google Play וחפש את אפליקציית המקלדת. אם יש עדכון זמין, עליך להתקין אותו. לעתים קרובות זה יכול לתקן את הבעיה, מכיוון שהוא יבטיח שאתה משתמש בגרסה העדכנית ביותר של האפליקציה.

נקה את המטמון

אם המקלדת עדיין לא עובדת, כדאי לנסות לנקות את המטמון. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית ההגדרות ובחר "אפליקציות". לאחר מכן, מצא את אפליקציית המקלדת והקש על "אחסון". לבסוף, הקש על "נקה מטמון". פעולה זו תמחק את כל הקבצים הזמניים שעלולים לגרום לבעיה.

התקן מחדש את אפליקציית המקלדת

אם ניקוי המטמון לא עובד, כדאי לנסות להתקין מחדש את אפליקציית המקלדת. כדי לעשות זאת, פתח את חנות Google Play וחפש את אפליקציית המקלדת. לאחר מכן, הקש על "הסר התקנה" ואשר את בחירתך. לאחר הסרת האפליקציה, תוכל להתקין אותה מחדש על ידי חיפוש אותה שוב והקשה על "התקן".

איפוס להגדרות היצרן

אם אף אחד מהשלבים לעיל לא עובד, עליך לנסות לאפס להגדרות היצרן. זה ימחק את כל הנתונים שלך, אז הקפד לגבות את כל הקבצים החשובים לפני שתמשיך. כדי לבצע איפוס להגדרות היצרן, פתח את אפליקציית ההגדרות ובחר "גיבוי ואיפוס". לאחר מכן, הקש על "איפוס נתוני יצרן" ואשר את בחירתך. נתקל בבעיות בטלפון ה-Meizu Note 6 שלך? למד מה לעשות כשהמקלדת נעלמת וכיצד להחזיר אותה. הפעלה מחדש של הטלפון, בדיקת הגדרות המקלדת, עדכון אפליקציית המקלדת, ניקוי המטמון והתקנה מחדש של אפליקציית המקלדת הם כל הפתרונות האפשריים. אם אף אחד מהשלבים האלה לא עובד, ייתכן שתצטרך לבצע איפוס להגדרות היצרן. למידע נוסף, עיין בסרטון YouTube זה או מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן