דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כשהאייפון 6 לא נדלק ומראה iTunes על המסך

מה לעשות כשהאייפון 6 לא נדלק ומראה iTunes על המסך

מה לעשות כשהאייפון 6 לא נדלק ומראה iTunes על המסך

מה לעשות כשהאייפון 6 לא נדלק ומראה iTunes על המסך

אם אתה מתקשה בכך שהאייפון 6 שלך לא נדלק ומציג את iTunes על המסך, אתה לא לבד. משתמשי אייפון 6 רבים חוו בעיה זו וזו יכולה להיות חוויה מתסכלת. למרבה המזל, ישנם כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי לנסות ולתקן את הבעיה.

בדוק את הסוללה

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לבדוק את הסוללה. אם הסוללה חלשה, ייתכן שזה מונע מהטלפון להידלק. כדי לבדוק את הסוללה, חבר את הטלפון למטען והמתן מספר דקות. אם הסוללה חלשה, הטלפון אמור להתחיל בטעינה ובסופו של דבר להידלק.

הפעל מחדש את האייפון 6

אם הסוללה אינה הבעיה, אתה יכול לנסות לאתחל מחדש את האייפון 6. לשם כך, לחץ והחזק את כפתור ההפעלה וכפתור הבית בו-זמנית למשך 10 שניות לפחות. זה אמור לאלץ את הטלפון להפעיל מחדש ובתקווה שהוא יידלק.

בדוק אם קיימים עדכוני תוכנה

אם הטלפון עדיין לא נדלק, עליך לבדוק אם יש עדכוני תוכנה. כדי לעשות זאת, חבר את הטלפון למחשב ופתח את iTunes. אם יש עדכון תוכנה זמין, iTunes יבקש ממך להתקין אותו. התקנת העדכון עשויה לתקן את הבעיה ולאפשר לטלפון להידלק.

צור קשר עם התמיכה של אפל

אם אף אחד מהשלבים לעיל לא עובד, עליך לפנות לתמיכה של Apple. ייתכן שהם יוכלו לעזור לך לפתור את הבעיה ולהחזיר את הטלפון שלך לעבודה.

דעה אישית

נתקל בבעיות עם ה-iPhone 6 שלך יכול להיות חוויה מתסכלת, אבל למרבה המזל יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי לנסות ולתקן את הבעיה. אם אף אחד מהשלבים שלמעלה לא עובד, ייתכן שהגיע הזמן לפנות לתמיכה של Apple לקבלת עזרה. למידע נוסף בנושא זה, אתה יכול לבדוק את סרטוני יוטיוב או למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה . לסיכום, אם האייפון 6 שלך לא נדלק ומראה iTunes על המסך, תחילה עליך לבדוק את הסוללה, ולאחר מכן לנסות להפעיל מחדש בכוח הטלפון, בדוק אם קיימים עדכוני תוכנה, ולבסוף צור קשר עם התמיכה של Apple אם אף אחד מהשלבים לא עובד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן