דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כשאתה משתין ליד חבר?

מה לעשות כשאתה משתין ליד חבר?

מה לעשות כשאתה משתין ליד חבר?

מה לעשות כשאתה משתין ליד חבר

זה יכול להיות מביך כשאתה עושה פיפי ליד חבר. זה יכול להיות אפילו יותר מביך אם אתה לא יודע מה לעשות במצב הזה. למרבה המזל, יש כמה טיפים שיעזרו לך להתמודד עם זה בחן.

תהיה כנה

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כשאתה משתין ליד חבר הוא להיות כנה. אל תנסה להסתיר את זה או להעמיד פנים שזה לא קרה. להכיר במצב ולהתנצל על כך. זה יראה לחבר שלך שאתה מספיק בוגר לקחת אחריות על המעשים שלך.

אל תמציא תירוצים

חשוב להימנע ממציאת תירוצים כשאתה עושה פיפי ליד חבר. אל תנסה להאשים את זה במישהו אחר או להמציא סיפור על למה זה קרה. זה רק יחמיר את המצב ויגרום לחבר שלך להרגיש לא בנוח.

מציע לנקות

אם עשיתם פיפי ליד חבר, הציעו לנקות את הבלגן. זה יראה לחבר שלך שאתה לוקח אחריות על המעשים שלך ושאכפת לך מהרגשות שלו.

כיצד להימנע משתין ליד חבר

אם אתה רוצה להימנע משתין ליד חבר, יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט. ראשית, ודא שאתה מודע לסביבה שלך. שימו לב היכן נמצאים חבריכם ונסו להימנע מפיפי בקרבתם. שנית, אם אתם בשירותים ציבוריים, נסו להשתמש בדוכן במקום במשתנה. זה ייתן לך יותר פרטיות ותפחית את הסיכוי להשתין ליד חבר. לבסוף, אם אתה במצב שבו אתה לא יכול להימנע משתין ליד חבר, נסה להיות דיסקרטי. אל תעשה מזה הצגה גדולה ותנסה לסיים מהר.

השוואה מהירה

פעולה תוֹצָאָה
תהיה כנה מראה בגרות
אל תמציא תירוצים נמנע מהחמרת המצב
מציע לנקות מגלה אחריות ואכפתיות
היו מודעים לסביבה מפחית את הסיכויים להשתין ליד חבר
השתמש בדוכן נותן יותר פרטיות
תהיה דיסקרטי נמנע מביצוע הצגה גדולה

להשתין ליד חבר יכול להיות מצב מביך. עם זאת, על ידי ביצוע הטיפים לעיל, אתה יכול להתמודד עם זה בחן. היו כנים, אל תמציא תירוצים, הציעו לנקות, היו מודעים לסביבה שלכם, השתמשו בדוכן והיו דיסקרטיים. על ידי ביצוע העצות האלה, אתה יכול להימנע מהחמרת המצב ולהראות לחבר שלך שאכפת לך. אם אתה רוצה ללמוד עוד על איך להתמודד עם מצבים מביכים, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן