דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כשאין לך כסף למחנה הקיץ

מה לעשות כשאין לך כסף למחנה הקיץ

מה לעשות כשאין לך כסף למחנה הקיץ

חקור את האזור המקומי שלך

מחנה קיץ יכול להיות דרך מצוינת לחקור את החוץ ולהכיר חברים חדשים, אבל זה גם יכול להיות יקר. אם אין לך כסף למחנה קיץ, אל תדאג! עדיין יש המון פעילויות מהנות לעשות גם אם אין לך כסף לזה. הנה כמה רעיונות.

בקר בפארקים מקומיים

הפארקים המקומיים שלך הם מקום נהדר לחקור וליהנות. ברוב הפארקים יש מגרשי משחקים, שבילים ופעילויות אחרות שתוכלו ליהנות מהם בחינם. אתה יכול גם להביא ארוחת צהריים לפיקניק ולבלות את היום בחוץ.

לך לספרייה

הספרייה היא מקום נהדר לחקור וללמוד. לרוב הספריות יש מגוון של ספרים, סרטים ומשאבים אחרים שתוכלו לשאול בחינם. אתה יכול גם להשתתף באירועים בחינם כגון שעת סיפור או שיעורי אמנות.

לך לחוף

אם אתה גר ליד חוף, זה יכול להיות מקום נהדר לבלות בו. אתה יכול ללכת לשחות, לבנות ארמונות חול, או פשוט להירגע וליהנות מהשמש. הקפד להביא הרבה קרם הגנה ומים כדי להישאר בטוחים ולחות.

חקור את הקהילה שלך

הקהילה שלך היא מקום נהדר לחקור ולמצוא פעילויות מהנות. בקהילות רבות יש אירועים בחינם כמו קונצרטים, פסטיבלים ולילות סרטים. אתה יכול גם לבקר במוזיאונים מקומיים, בגלריות לאמנות ואטרקציות אחרות.

בקר בחוות מקומיות

חוות מקומיות רבות מציעות סיורים ופעילויות שתוכלו ליהנות מהם בחינם. אתה יכול ללמוד על האופן שבו אוכל גדל וקצור, ואפילו לבחור את הפירות והירקות שלך. תוכלו גם לבקר בגני ליטוף ואטרקציות נוספות.

השתתף באירועים קהילתיים

הקהילה שלך עשויה לקיים מגוון אירועים שאתה יכול להשתתף בהם בחינם. אלה יכולים לכלול קונצרטים, פסטיבלים, ערבי סרטים ועוד. אתה יכול גם להשתתף בשיעורים בחינם כגון בישול, אמנות או מוזיקה.

לְהִתְנַדֵב

התנדבות היא דרך מצוינת לחקור את הקהילה שלך ולעשות שינוי. אתה יכול להתנדב במקלט לבעלי חיים מקומי, במטבח או בארגון אחר. אתה יכול גם לעזור באירועים קהילתיים או להצטרף למועדון או ארגון מקומי. מחנה קיץ יכול להיות דרך מצוינת לחקור את החוץ ולהכיר חברים חדשים, אבל זה גם יכול להיות יקר. אם אין לך כסף למחנה קיץ, אל תדאג! עדיין יש המון פעילויות מהנות לעשות גם אם אין לך כסף לזה. מחקור את האזור המקומי שלך ועד להתנדבות בקהילה שלך, יש הרבה דרכים לקבל קיץ נהדר מבלי להוציא הרבה כסף.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן