דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כאשר PowerPoint קופא ואתה רוצה לשמור?

מה לעשות כאשר PowerPoint קופא ואתה רוצה לשמור?

מה לעשות כאשר PowerPoint קופא ואתה רוצה לשמור?

מה לעשות כאשר PowerPoint קופא ואתה רוצה לשמור?

PowerPoint היא תוכנת מצגות רבת עוצמה המשמשת מיליוני אנשים ברחבי העולם. זהו כלי נהדר ליצירת מצגות, אבל זה יכול להיות גם מקור לתסכול כאשר הוא קופא ואתה רוצה לשמור את העבודה שלך. במאמר זה, נדון במה לעשות כאשר PowerPoint קופא וברצונך לשמור.

פתרון בעיות של PowerPoint הקפאת

כאשר PowerPoint קופא, הצעד הראשון הוא לנסות ולפתור את הבעיה. ניתן לעשות זאת על ידי סגירת כל תוכנה אחרת שפועלת ברקע, מכיוון שהן עלולות לגרום לבעיה. בנוסף, עליך לבדוק כדי לוודא שלמחשב שלך יש מספיק זיכרון RAM ושקובץ PowerPoint אינו גדול מדי.

שמירת העבודה שלך

אם אינך מצליח לפתור את הבעיה, תצטרך לשמור את העבודה שלך. כדי לעשות זאת, אתה יכול לנסות להשתמש בפקודה "שמור בשם", שתשמור את הקובץ בפורמט אחר. בנוסף, אתה יכול לנסות להשתמש בפקודה "שמור כ-PDF", שתשמור את הקובץ כמסמך PDF.

הפעלה מחדש של PowerPoint

אם השלבים שלעיל לא עובדים, תצטרך להפעיל מחדש את PowerPoint. כדי לעשות זאת, אתה יכול ללחוץ על מקשי "Ctrl + Alt + Del" במקלדת שלך ולאחר מכן לבחור באפשרות "סיום משימה". פעולה זו תסגור את PowerPoint ותאפשר לך להפעיל אותה מחדש.

שאלות ותשובות

ש: מה אם אני לא יכול לשמור את העבודה שלי?

ת: אם אינך מצליח לשמור את עבודתך, עליך לנסות להשתמש בפקודה "שמור בשם", שתשמור את הקובץ בפורמט אחר. בנוסף, אתה יכול לנסות להשתמש בפקודה "שמור כ-PDF", שתשמור את הקובץ כמסמך PDF.

ש: מה אם אני לא יכול להפעיל מחדש את PowerPoint?

ת: אם אינך מצליח להפעיל מחדש את PowerPoint, עליך לנסות להפעיל מחדש את המחשב. פעולה זו תסגור את כל התוכניות ותאפשר לך להפעיל מחדש את PowerPoint.

ש: מה אם אני לא יכול לפתור את הבעיה?

ת: אם אינך מצליח לפתור את הבעיה, עליך לפנות לתמיכה של Microsoft לקבלת סיוע. הם יוכלו לספק לך הדרכה נוספת כיצד לפתור את הבעיה.

סיכום

כאשר PowerPoint קופא ואתה רוצה לשמור את העבודה שלך, זה יכול להיות מקור לתסכול. עם זאת, על ידי ביצוע השלבים המתוארים במאמר זה, אתה אמור להיות מסוגל לפתור בעיות ולשמור את העבודה שלך במהירות ובקלות. אם אינך יכול לעשות זאת, עליך לפנות לתמיכה של Microsoft לקבלת סיוע.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן