דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כאשר Mobi Maker לא מאפשר לשמור כסרט?

מה לעשות כאשר Mobi Maker לא מאפשר לשמור כסרט?

מה לעשות כאשר Mobi Maker לא מאפשר לשמור כסרט?

מה זה Mobi Maker?

Mobi Maker הוא עורך וידאו מקוון בחינם המאפשר לך ליצור ולערוך סרטונים בקלות. זהו כלי נהדר ליצירת סרטונים עבור מדיה חברתית, מצגות ועוד. עם Mobi Maker, אתה יכול בקלות להוסיף טקסט, תמונות ואודיו לסרטונים שלך. אתה יכול גם להוסיף אפקטים מיוחדים ומעברים כדי לגרום לסרטונים שלך להיראות מקצועיים יותר.

מה לעשות כאשר Mobi Maker לא מאפשר לך לשמור כסרט

אם אתה מתקשה לשמור את הסרט שלך עם Mobi Maker, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות. ראשית, ודא שהגרסה העדכנית ביותר של התוכנה מותקנת אצלך. אם לא, אתה יכול להוריד את הגרסה העדכנית ביותר מאתר Mobi Maker. לאחר שתתקין את הגרסה העדכנית ביותר, נסה לשמור את הסרט שלך שוב. אם אתה עדיין נתקל בבעיות, תוכל לנסות את העצות הבאות:

בדוק את פורמט הקובץ שלך

Mobi Maker תומך רק בפורמטים מסוימים של קבצים. ודא שהקובץ שלך באחד מהפורמטים הנתמכים. אם לא, תצטרך להמיר אותו לפורמט נתמך לפני שתוכל לשמור אותו.

בדוק את הגדרות הווידאו שלך

ודא שהגדרות הווידאו שלך נכונות. אם הם לא, ייתכן שלא תוכל לשמור את הסרט שלך. בדוק את הגדרות הווידאו וודא שהן נכונות.

בדוק את גודל הסרטון שלך

ל-Mobi Maker יש מגבלת גודל וידאו מקסימלית. אם הסרטון שלך גדול מדי, ייתכן שלא תוכל לשמור אותו. נסה להקטין את גודל הסרטון ולאחר מכן נסה לשמור אותו שוב.

סיכום

אם Mobi Maker לא מאפשר לך לשמור את הסרט שלך, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות. ודא שהגרסה העדכנית ביותר של התוכנה מותקנת, בדוק את פורמט הקובץ שלך, בדוק את הגדרות הווידאו ובדוק את גודל הווידאו. אם תבצע את השלבים הבאים, אתה אמור להיות מסוגל לשמור את הסרט שלך עם Mobi Maker. אם אתה עדיין נתקל בבעיות, אתה יכול לנסות לחפש עזרה ב-YouTube. יש הרבה מדריכים מועילים שיכולים לעזור לך להפיק את המרב מ-Mobi Maker. בדוק את ההדרכות האלה כאן.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן