דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כאשר Bluetooth נעלם במרכז הפעולות

מה לעשות כאשר Bluetooth נעלם במרכז הפעולות

מה לעשות כאשר Bluetooth נעלם במרכז הפעולות

מהו מרכז הפעולה?

מרכז הפעולות הוא תכונה של Windows 10 המספקת מקום מרכזי לצפייה וניהול של התראות מערכת. הוא נגיש משורת המשימות ומספק גישה מהירה להגדרות ואפליקציות שיכולות לעזור לך לפתור בעיות ולתקן אותן. מרכז הפעולות כולל גם קטע עבור בלוטות', המאפשר לך להתחבר ולנהל במהירות התקני Bluetooth.

מה לעשות כאשר Bluetooth נעלם במרכז הפעולות

אם אתה מגלה שקטע ה-Bluetooth חסר במרכז הפעולות, יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי לנסות ולתקן את הבעיה.

בדוק את הגדרות ה-Bluetooth שלך

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את הגדרות ה-Bluetooth שלך. ודא ש-Bluetooth מופעל ושהמכשיר שלך גלוי למכשירי Bluetooth אחרים. אם המכשיר שלך אינו גלוי, ייתכן שיהיה עליך להפעיל את הגדרת הנראות.

הפעל מחדש את המחשב שלך

אם הגדרות ה-Bluetooth שלך נכונות, השלב הבא הוא להפעיל מחדש את המחשב. זה יאפס את כל ההגדרות שאולי שונו ויכול לעזור לפתור את הבעיה.

עדכן את הדרייברים שלך

אם הפעלה מחדש של המחשב לא תפתור את הבעיה, ייתכן שיהיה עליך לעדכן את מנהלי ההתקן של ה-Bluetooth. כדי לעשות זאת, אתה יכול להשתמש ב-Windows Update או לבקר באתר האינטרנט של היצרן כדי להוריד את מנהלי ההתקן העדכניים ביותר.

סיכום

אם ה-Bluetooth שלך נעלם ממרכז הפעולות, יש כמה שלבים שתוכל לנקוט כדי לנסות ולתקן את הבעיה. בדוק את הגדרות ה-Bluetooth שלך, הפעל מחדש את המחשב ועדכן את מנהלי ההתקן. אם השלבים האלה לא פותרים את הבעיה, ייתכן שיהיה עליך לפנות ליצרן לקבלת סיוע נוסף. למידע נוסף על Bluetooth, אתה יכול לבקר ביוטיוב או למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן