דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כאשר מהירות ההעלאה במחשב היא אפס

מה לעשות כאשר מהירות ההעלאה במחשב היא אפס

מה לעשות כאשר מהירות ההעלאה במחשב היא אפס

מהי מהירות העלאה?

מהירות העלאה היא קצב העברת הנתונים מהמחשב שלך לאינטרנט. הוא נמדד במגה-ביט לשנייה (Mbps). מהירות העלאה איטית יכולה להיגרם ממגוון גורמים, כולל חיבור איטי לאינטרנט, אות חלש או נתב פגום. אם מהירות ההעלאה שלך היא אפס, ייתכן שזה נובע מבעיית חומרה או תוכנה.

פתרון בעיות של מהירות העלאה אפסית

אם מהירות ההעלאה שלך היא אפס, יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי לנסות ולפתור את הבעיה.

תבדוק את חיבור האינטרנט שלך

הצעד הראשון הוא לבדוק את חיבור האינטרנט שלך. ודא שהנתב שלך מחובר למודם ושהמודם מחובר לשקע בקיר. אם הנתב שלך מחובר לפס חשמל, ודא שהמפסק מופעל. אם הנתב שלך מחובר למגן מתח, ודא שמגן הנחשולים מחובר לחשמל.

בדוק את הגדרות הנתב שלך

אם חיבור האינטרנט שלך עובד, השלב הבא הוא לבדוק את הגדרות הנתב שלך. ודא שהנתב מוגדר לתדר הנכון ושהגדרות האבטחה נכונות. אם אתה משתמש בחיבור אלחוטי, ודא שהחיבור האלחוטי מופעל.

בדוק את הגדרות המחשב שלך

אם הגדרות הנתב שלך נכונות, השלב הבא הוא לבדוק את הגדרות המחשב שלך. ודא שמתאם הרשת מופעל ושחיבור הרשת מוגדר לסוג הנכון. אם אתה משתמש בחיבור אלחוטי, ודא שהחיבור האלחוטי מופעל.

בדוק את תוכנת האנטי וירוס שלך

אם הגדרות המחשב שלך נכונות, השלב הבא הוא לבדוק את תוכנת האנטי-וירוס שלך. ודא שתוכנת האנטי וירוס מעודכנת ושהיא אינה חוסמת אף אחד מחיבורי הרשת.

בדוק את המודם שלך

אם תוכנת האנטי וירוס שלך מעודכנת, השלב הבא הוא לבדוק את המודם שלך. ודא שהמודם מחובר לשקע בקיר ושהמודם מוגדר לתדר הנכון.

סיכום

אם מהירות ההעלאה שלך היא אפס, יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי לנסות ולפתור את הבעיה. בדוק את חיבור האינטרנט, הגדרות הנתב, הגדרות המחשב, תוכנת האנטי-וירוס והמודם. אם כל השלבים הללו נכשלים, ייתכן שיהיה עליך לפנות לספק שירותי האינטרנט שלך לקבלת סיוע. אם אתה צריך עזרה להבין מה לעשות כאשר מהירות ההעלאה במחשב שלך היא אפס, אתה יכול לצפות במדריכים מועילים ב-YouTube.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן