דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כאשר הגישה ל-Gmail מ-Outlook חסומה

מה לעשות כאשר הגישה ל-Gmail מ-Outlook חסומה

. מה לעשות כאשר הגישה ל-Gmail מ-Outlook חסומה

מה לעשות כאשר הגישה ל-Gmail מ-Outlook חסומה

אם אתה מנסה לגשת לחשבון Gmail שלך מ-Outlook ואתה חסום, אל תדאג. אתה יכול לחזור לעבודה במהירות בכמה שלבים פשוטים. במאמר זה, נסביר מה לעשות כאשר הגישה ל-Gmail מ-Outlook חסומה ונספק טבלת השוואה מהירה כדי לעזור לך להבין את ההבדלים בין Outlook ל-Gmail.

בדוק את ההגדרות שלך

הדבר הראשון שעליך לעשות כאשר הגישה ל-Gmail מ-Outlook חסומה הוא לבדוק את ההגדרות שלך. ודא שהפעלת IMAP או POP בהגדרות Gmail שלך. אם לא עשית זאת, לא תוכל לגשת לחשבון Gmail שלך מ-Outlook.

בדוק את חומת האש שלך

אם ההגדרות שלך נכונות, השלב הבא הוא לבדוק את חומת האש שלך. אם חומת האש שלך חוסמת את הגישה ל-Gmail מ-Outlook, לא תוכל לגשת לחשבון שלך. כדי לתקן זאת, תצטרך להוסיף חריג לחומת האש שלך עבור שרת Gmail.

בדוק את תוכנת האנטי וירוס שלך

אם חומת האש שלך אינה הבעיה, השלב הבא הוא לבדוק את תוכנת האנטי-וירוס שלך. אם תוכנת האנטי-וירוס שלך חוסמת את הגישה ל-Gmail מ-Outlook, לא תוכל לגשת לחשבון שלך. כדי לתקן זאת, תצטרך להוסיף חריגה לתוכנת האנטי-וירוס שלך עבור שרת Gmail.

טבלת השוואה מהירה

תכונה הַשׁקָפָה Gmail
אחסון דוא"ל 50GB 15GB
לוּחַ שָׁנָה כן כן
אנשי קשר כן כן
משימות כן כן
הערות כן לא

כפי שניתן לראות מהטבלה למעלה, ל-Outlook ול-Gmail יש הרבה מאותן תכונות. עם זאת, ל-Outlook יש יותר שטח אחסון מאשר ל-Gmail, כך שאם אתה זקוק ליותר אחסון, אאוטלוק היא האפשרות הטובה יותר.

הוראות שלב אחר שלב

לאחר שבדקת את ההגדרות, חומת האש ותוכנת האנטי-וירוס שלך, אתה מוכן להגדיר את חשבון Gmail שלך ב-Outlook. הנה איך לעשות את זה:

שלב 1: פתח את Outlook

פתח את Outlook ולחץ על הכרטיסייה "קובץ".

שלב 2: הוסף חשבון

לחץ על הלחצן "הוסף חשבון" והזן את כתובת ה-Gmail והסיסמה שלך.

שלב 3: בחר IMAP או POP

בחר IMAP או POP כסוג החשבון שלך.

שלב 4: היכנס להגדרות שרת

הזן את הגדרות השרת עבור חשבון Gmail שלך.

שלב 5: בדוק את ההגדרות שלך

בדוק את ההגדרות שלך על ידי שליחת דוא"ל בדיקה לעצמך.

שלב 6: תהנו!

לאחר בדיקת ההגדרות שלך, אתה מוכן להתחיל להשתמש ב-Outlook עם חשבון Gmail שלך. תהנה! אם אתה עדיין מתקשה לגשת לחשבון Gmail שלך מ-Outlook, תוכל למצוא עזרה נוספת ב- YouTube . בעזרת כמה שלבים פשוטים תוכלו לחזור לעבודה במהירות ובקלות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן