דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כאשר האייפון שלך תקוע במצב לפני כיבוי

מה לעשות כאשר האייפון שלך תקוע במצב לפני כיבוי

מה לעשות כאשר האייפון שלך תקוע במצב לפני כיבוי

מה קורה?

אם האייפון שלך תקוע במצב לפני כיבוי, זה אומר שהמכשיר שלך לא מגיב לפקודות שלך. זה יכול לנבוע מבעיית תוכנה, בעיית חומרה או שילוב של שניהם. זו יכולה להיות חוויה מתסכלת, אבל יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי לנסות ולתקן את הבעיה.

מה לעשות

בדוק עדכונים

הצעד הראשון הוא לבדוק אם קיימים עדכוני תוכנה. אם יש כאלה זמינים, חשוב להתקין אותם בהקדם האפשרי. זה יכול לעזור לפתור את הבעיה. כדי לחפש עדכונים, עבור לאפליקציית ההגדרות ולאחר מכן הקש על כללי ולאחר מכן על עדכון תוכנה.

כפה הפעלה מחדש

אם אין עדכונים זמינים, השלב הבא הוא לאלץ הפעלה מחדש של המכשיר. זהו תהליך פשוט שיכול לעזור לפתור את הבעיה. כדי להפעיל מחדש את המכשיר, לחץ והחזק את לחצני הבית וההפעלה בו-זמנית למשך 10 שניות לפחות. לאחר מכן המכשיר אמור להפעיל מחדש.

אפס את כל ההגדרות

אם ההפעלה מחדש בכוח לא עובד, השלב הבא הוא איפוס כל ההגדרות. זה יאפס את כל ההגדרות במכשיר שלך, אבל זה לא ימחק אף אחד מהנתונים שלך. כדי לאפס את כל ההגדרות, עבור לאפליקציית ההגדרות ולאחר מכן הקש על כללי ואז על איפוס. לאחר מכן הקש על אפס את כל ההגדרות.

שחזר את המכשיר שלך

אם איפוס כל ההגדרות לא עובד, השלב הבא הוא שחזור המכשיר שלך. פעולה זו תמחק את כל הנתונים במכשיר שלך, לכן חשוב לוודא שיש לך גיבוי של הנתונים שלך לפני שתמשיך. כדי לשחזר את המכשיר, חבר אותו למחשב ופתח את iTunes. לאחר מכן בחר באפשרות שחזור.

צור קשר עם התמיכה של אפל

אם אף אחד מהשלבים לעיל לא עובד, השלב הבא הוא לפנות לתמיכה של Apple. הם יוכלו לספק סיוע נוסף ולעזור לך לפתור את הבעיה.

סיכום

אם האייפון שלך תקוע במצב לפני כיבוי, יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי לנסות ולתקן את הבעיה. הצעד הראשון הוא לבדוק אם קיימים עדכוני תוכנה. אם אין כאלה זמין, השלב הבא הוא לאלץ אתחול המכשיר שלך. אם זה לא עובד, השלב הבא הוא לאפס את כל ההגדרות. אם זה לא עובד, השלב הבא הוא לשחזר את המכשיר שלך. אם אף אחד מהשלבים לעיל לא עובד, השלב הבא הוא לפנות לתמיכה של Apple.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן