דף הבית » מדריך תהליכים מדעיים » מה לעשות כאשר אינך יכול לראות שירים במחשב שלך

מה לעשות כאשר אינך יכול לראות שירים במחשב שלך

מה לעשות כאשר אינך יכול לראות שירים במחשב שלך

מה לעשות כאשר אינך יכול לראות שירים במחשב שלך

מתקשים לראות שירים במחשב? זו יכולה להיות חוויה מתסכלת, אבל יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי לנסות ולתקן את הבעיה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך.

בדוק את הגדרות האודיו שלך

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את הגדרות השמע שלך. ודא שעוצמת הקול מוגברת ושפלט השמע מוגדר למכשיר הנכון. אם אתה משתמש באוזניות, ודא שהן מחוברות כהלכה.

הפעל מחדש את המחשב שלך

אם הגדרות השמע נכונות, השלב הבא הוא להפעיל מחדש את המחשב. זה יכול לעזור לאפס כל הגדרות שאולי שונו ויכול לעזור לתקן בעיות תוכנה.

עדכן את מנהלי ההתקן האודיו שלך

אם הפעלה מחדש של המחשב שלך לא עוזרת, עליך לנסות לעדכן את מנהלי ההתקן של השמע שלך. זה יכול לעזור להבטיח שהמחשב שלך משתמש במנהלי ההתקן המעודכנים ביותר עבור התקן השמע שלך. אתה יכול למצוא את מנהלי ההתקן עבור המכשיר שלך באתר האינטרנט של היצרן.

בדוק את כבלי השמע שלך

אם אתה עדיין מתקשה לראות שירים במחשב שלך, עליך לבדוק את כבלי השמע שלך. ודא שכל הכבלים מחוברים כהלכה ושאף אחד מהם לא רופף. אם אתה משתמש בהתקן שמע חיצוני, ודא שהוא מחובר כהלכה.

בדוק את נגן המוזיקה שלך

אם כל השלבים לעיל נכשלו, עליך לבדוק את נגן המוזיקה שלך. ודא שהנגן מעודכן ושהוא תואם למכשיר שלך. אם אתה משתמש בגרסה ישנה יותר של הנגן, ייתכן שתצטרך לשדרג לגרסה העדכנית ביותר.

סיכום

מתקשים לראות שירים במחשב? זו יכולה להיות חוויה מתסכלת, אבל יש כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי לנסות ולתקן את הבעיה. בדוק את הגדרות השמע שלך, הפעל מחדש את המחשב, עדכן את מנהלי ההתקן של האודיו, בדוק את כבלי השמע ובדוק את נגן המוזיקה שלך. אם כל השאר נכשל, ייתכן שתצטרך לשדרג את נגן המוזיקה שלך. למידע נוסף, אתה יכול לבקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן